Wyszukiwałeś:

Leon X

Cupra X

R X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Leon Cupra R

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

240 KM Leona Cupra

Już dziś, podczas pierwszego dnia targów w Londynie przeznaczonego dlar>przedstawicieli mediów, zaprezentowany został Seat Leon Cupra, najmocniejszyr>model w dotychczasowej historii marki.

 

Leon Cupra: Najmocniejszy od Seata

Było 204, 215 i 225. Jest 240. Tak ewoluowała moc Seata Leona Cupra, jednego zr>najbardziej rasowych "hot-hatchów" skierowanych dla europejskiej klienteli.r>Najnowsza odsłona tego modelu właśnie wjechała do polskich salonów i jużr>zdążyła ustanowić pewien rekord.

 

Ściśle limitowany Leon

SEAT Niemcy zaprezentował ściśle limitowaną edycję Leon Copa Edition. Autor>jest zbudowane na bazie Leona Cupra. Dwulitrowy silnik FSI z turbodoładowaniem,r>w jaki wyposażony jest Copa Edition, rozwija moc 285 KM. Powstanie tylko 55r>sztuk pojazdu.

 

Odwołana wystawa w Londynie

Kolejna wystawa samochodowa przegrywa w walce z kryzysem, jaki nęka branżęr>motoryzacyjną. Co ciekawe, tym razem chodzi o targi w Londynie, którychr>najbliższa edycja miała się odbyć dopiero w 2010 r.

 

Cupra R, czyli najmocniejszy Seat Leon

Na zbliżającą się wystawę samochodową we Frankfurcie Seat przygotował nier>lada gratkę dla fanów szybkich samochodów. Zaprezentowany tamr>Seat Leon Cupra R będzie najmocniejszym dostępnym obecnie w sprzedaży modelemr>hiszpańskiej marki.

 

Sportowe gwiazdy Frankfurtu

"Przeżyć to, co porusza" - tak brzmi oficjalne motto tegorocznychr>targów IAA we Frankfurcie nad Menem. Chętnie się temu hasłur>podporządkowujemy. Zwłaszcza, jeśli chodzi o samochody z ponad przeciętnąr>stadniną koni mechanicznych pod maską.

 

Seat poszerza rodzinę Ecomotive

Z jednej strony najmocniejsza i najszybsza wersja Leona, czyli opisywany już ur>nas Leon Cupra R, a z drugiej ekologiczne i oszczędne wersje Seata Altea, Altear>XL oraz Leon w wersji Ecomotive. Oto premierowe modele, jakie będzie możnar>zobaczyć na wystawie we Frankfurcie.

 

Nowości 2010

Pierwsze dni nowego, 2010 roku już za nami. Najwyższa pora więc, byr>przyjrzeć się, jakie nowe modele w najbliższych dwunastu miesiącach pojawiąr>się w sprzedaży na naszym rynku. Mimo kryzysu, jaki szczególnie mocnor>dotknął branżę motoryzacyjną, szykuje się sporo ciekawych premier.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Leon Cupra R".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017