Wyszukiwałeś:

Leon X

Supercopa X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Leon Supercopa

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Polak w Pucharze Leona

Damian Sawicki, kierowca Polish Racing Developement, wziął udział w jazdachtestowych nowego Seata Leona na torze w Hockenheim, przygotowując się tymsamym do startu w wyścigach SEAT Leon Supercopa.

 

Seat Leon Supercopa

300-konny Seat Leon Supercopa to wersja wyścigowa Leona TFSI, napędzanegospecjalnie zestrojonym turbodoładowanym silnikiem benzynowym z bezpośrednimwtryskiem paliwa.

 

Leon Cupra: Najmocniejszy od Seata

Było 204, 215 i 225. Jest 240. Tak ewoluowała moc Seata Leona Cupra, jednego znajbardziej rasowych "hot-hatchów" skierowanych dla europejskiej klienteli.Najnowsza odsłona tego modelu właśnie wjechała do polskich salonów i jużzdążyła ustanowić pewien rekord.

 

Cudze chwalicie...

Statystyczny Polak zapytany o sporty motorowe w kontekście narodowym zpewnością odpowie nam: 'Formuła 1', 'Kubica' lub w ostateczności wymieninam kilka nazwisk znanych rajdowców. Jednak niewiele osób wie (pozawtajemniczonymi), że od lat funkcjonuje u nas taka dyscyplina jak WyścigoweSamochodowe Mistrzostwa Polski. Niestety o ich istnieniu w skali ogólnopolskiejwie dość wąska garstka osób, a szkoda, gdyż są to nie mniej emocjonującezawody niż te rozreklamowane w mediach.

 

285 KM w Seacie Leon

Seat zaprezentował właśnie jak dotąd swój najmocniejszy modelseryjny. Marka wchodząca w skład koncernu Volkswagen chce raczyćentuzjastów motosportu limitowanym Leonem "Copa Edition" o mocy285 KM!

 

Ściśle limitowany Leon

SEAT Niemcy zaprezentował ściśle limitowaną edycję Leon Copa Edition. Autojest zbudowane na bazie Leona Cupra. Dwulitrowy silnik FSI z turbodoładowaniem,w jaki wyposażony jest Copa Edition, rozwija moc 285 KM. Powstanie tylko 55sztuk pojazdu.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Leon Supercopa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017