Wyszukiwałeś:

Leszno

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Leszno

Spróbuj też wyszukać: leszno-poznań 64-100 Leszno leszno-głogów

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Rok obwodnic

O trzy nowe obwodnice wzbogaciły się w 2005 roku drogi krajowe na terenieWielkopolski - otwarto 6,3-km obwodnicę Gniezna i 6-km obwodnicę Piły nastyku dróg krajowych 10 Szczecin-Bydgoszcz i 11 Bytom-Poznań-Koszalin.Obwodnica Ślesina, po licznych perypetiach, została wreszcie oddana doużytku.

 

2 mld zł na mazowieckich drogach

Ponad 2 mld zł przeznaczono przez pięć ostatnich lat na inwestycje winfrastrukturę drogową i transportową na Mazowszu przy udziale środków zbudżetu Województwa Mazowieckiego, Funduszy Unijnych oraz KontraktuWojewódzkiego.

 

Leszno: ustalono przebieg ekspresowej ‘piątki’

Przedstawiciele samorządów Powiatu Leszczyńskiego i Miasta Leszna orazGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad uzgodnili przebieg drogiekspresowej nr 5 przez Leszno.

 

Mieszkańcy Leszna odetchną

Jest decyzja, że w czerwcu ruszy budowa ronda na bardzo ruchliwej i częstozakorkowanej ulicy Poznańskiej - to droga wylotowa z Leszna na Poznań.

 

S5 i kolej ze wsparciem

5 marca w urzędzie marszałkowskim dolnośląscy parlamentarzyści spotkalisię z zarządem województwa. Przedstawione zostały projekty o kluczowymznaczeniu dla regionu, dla których potrzebny jest lobbing i wsparcie napoziomie krajowym.

 

Ekspresowa przez Bydgoszcz mniej ważna

Rząd przesunął budowę ekspresowej drogi nr 5 na trasie Nowe Marzy –Bydgoszcz – Żnin z listy projektów priorytetowych na listęrezerwową. Zgodnie z dotychczasowymi założeniami ponad sto kilometrówekspresowej piątki miało powstać do 2013 r. Koszt inwestycji zapisanej wprogramie "Infrastruktura i Środowisko" oszacowano na 511,3 mln euro.

 

Wkrótce remont na „piątce” pod Rawiczem

Wkrótce rozpocznie się remont kolejnego odcinka krajowej„piątki” w okolicach Rawicza w woj. wielkopolskim. Prace powinnypotrwać do końca lipca.

 

Transportowe priorytety Warszawy przed EURO 2012

Odciążenie Okęcia, rozbudowa dróg wojewódzkich, usprawnieniepołączeń transportowych Warszawy z regionem - to najważniejsze zadania zzakresu transportu, jakie planują władze Warszawy i Mazowsza w związku zprzygotowaniami do Euro 2012.

 

Biopaliwa z Konina

Władze Konina podpisały list intencyjny z właścicielami firmy CHEMATdotyczący budowy zakładu do produkcji biopaliw w Koninie. Rezultatem tejinwestycji ma być utworzenie przez inwestora w okresie najbliższych 5 lat 100nowych miejsc pracy, a także zwiększenie zbytu i opłacalności lokalnejprodukcji rolniczej. Koszt inwestycji szacowany jest na 55 milionów zł.

 

S-5 ekspresowo

Poznański oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradogłosił przetargi na projekty wszystkich odcinków planowanej 157 kmdrogi ekspresowej S-5 na terenie Wielkopolski.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017