Wyszukiwałeś:

Levorg

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Levorg

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Subaru zapowiada model Levorg

Japoński producent spod znaku plejad pokazał kilka zdjęć zapowiadającychmodel Levorg, który zadebiutuje na zbliżających się targach w Tokio.

 
 
 

Motoryzacyjna bitwa o Midway

W historii II wojny światowej Bitwa o Midway to punkt zwrotny w wojnie naPacyfiku rozgrywanej pomiędzy siłami USA i Japonii. Teraz nikt o Midway niewalczy, ale owym Midway przez najbliższe dni będzie świat motoryzacji. Otonajciekawsze premiery odbywających się równolegle targówmotoryzacyjnych w Tokio i Los Angeles.

 

Subaru Levorg już wiosną na rynku

Trwające targi motoryzacyjne w Tokio dostarczyły kilka ciekawych premierpochodzących od japońskich producentów. Jedną z nich jest SubaruLevorg, które wiosną trafi na rynek.

 
 
 

Miesięcznik auto motor i sport - grudniowy numer już w kioskach

Dziś zapraszamy do kiosków po najnowszy numer miesięcznika auto motori sport. W grudniowej odsłonie znajdziecie m.in.  pierwszy w Polsce testOpla Astry, porównanie czterech niemieckich SUV-ów oraz wrażeniaz jazdy pierwszym, seryjnym autem na wodór – Toyota Mirai wrękach naczelnego. Zobacz co jeszcze znajdziesz w nowym numerze.

 

Car Of The Year 2016 - lista nominowanych

Znamy listę kandydatów nominowanych do przyszłorocznego konkursu Car OfThe Year 2016. Na liście znalazło się 35 aut. Zobacz, jaki model ma szansęzostać samochodem roku 2016.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2016