Wyszukiwałeś:

Liberty

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Liberty

Spróbuj też wyszukać: litery samoprzylepne

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

IAA Frankfurt 2005: Nowe spojrzenie na Jeepa

Spojrzeniem w nowym kierunku można nazwać dwa pojazdy koncepcyjne typu SUV,Jeep Compass oraz Jeep Patriot, które zaprezentowane zostały na wystawiesamochodowej we Frankfurcie.

 

NAIAS Detroit 2006 - Sen na jawie

Śmiało można stwierdzić, że drugi dzień targów w stolicyamerykańskiej motoryzacji upłynął pod znakiem kolejnych powrotów, awłaściwie jednego szczególnego "come-backu".

 

Ekologiczne Jeepy

Już niedługo w Stanach Zjednoczonych będzie można kupować samochody JeepCommander oraz Jeep Grand Cherokee, które będą przystosowane do spalaniapaliw z domieszką etanolu produkowanego w Ameryce.

 

Chrysler produkuje bezpieczne auta

Aż siedem nowych modeli koncernu Chrysler zostało ocenionych podczas ostanichtestów zderzeniowych instytucji NHTSA (amerykański odpowiednik EuroNCAP) na pięć gwiazdek.

 

Jeep Cherokee - powrót do korzeni

Debiutująca właśnie na polskim rynku nowa, trzecia już generacja JeepaCherokee to, można powiedzieć, powrót do tradycji marki Jeep. Pomimowielu zmian - stylistycznych, w wyposażeniu, w użytym napędzie - model tenwciąż stanowi kompromis pomiędzy niezłymi właściwościami terenowymi iwysokim poziomem komfortu.

 

Kto zostanie Światowym Samochodem Roku 2009?

Znana jest już lista kandydatów do tytułu World Car of the Year 2009oraz World Performance Car of the Year 2009. Zwycięzców poznamy jednakdopiero w kwietniu przyszłego roku.

 

Jeep Panda

Unia włoskiego Fiata z amerykańskim Chryslerem prędzej czy późniejzaowocuje gamą nowych modeli. Według doniesień jednym z pierwszychwspólnych projektów będzie nowy Jeep wielkości Pandy.

 

Cyknij fotkę na wszelki wypadek

Podczas jakiejkolwiek podróży musimy wziąć pod uwagę możliwośćstłuczki lub uszkodzenia, które mogą zdarzyć się nawet zawodowemukierowcy w najlepiej  zabezpieczonym pojeździe. W takich sytuacjach wartooprócz apteczki czy gaśnicy mieć ze sobą mały aparat fotograficzny.

 

W Białymstoku zamówisz taxi z fotelikiem

Białystok dołączył do grona kilku już polskich miast, w którychmożna zamówić taksówkę z fotelikiem dziecięcym. I to dopasowymdo różnego wieku i wzrostu dziecka.

 

Wystawa NAIAS 2010 wystartowała

Przed rokiem salon samochodowy North American International Auto Show w Detroitodbywał się w cieniu nadciągającego nad branżę motoryzacyjną kryzysu.Tegoroczna edycja targów ma dać nam odpowiedź na pytanie, czy branża,a przede wszystkim amerykańskie koncerny, zdołały już się otrząsnąć ztrudnych czasów, a kryzys to już kwestia przeszłości.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017