Wyszukiwałeś:

Libia

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Libia

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Dakar - jeszcze realny czy już mit?

To miał być Dakar jakiego dotąd jeszcze nie było. Rekordowa liczbazgłoszeń, wielu kierowców światowego formatu, jedna z najdłuższych inajbardziej wymagających tras w historii, ogromne przedsięwzięcie medialne iorganizatorskie. Zamiast tryumfu i radości z pokonania pustynnego żywiołu namecie był smutek i zawiedzenie jeszcze przed startem. Trzydziestą,jubileuszową edycję rajdowego klasyka przegrali wszyscy. Wszyscy, z wyjątkiemterrorystów.

 

Komornicki zaczyna od Tunezji

Łukasz Komornicki i Rafał Marton (Diverse Extreme Team) wystartują w cykluPucharu Świata cross-country 2008. Zmagania z czołowymi załogami świataPolacy rozpoczną startem w rajdzie Tunezji (23.04.-03.05) – pierwszym,międzynarodowej klasy pustynnym rajdzie od czasu odwołanego w styczniu Dakaru.

 

Rakieta pułkownika

W środowisku międzynarodowym Libia nie ma najlepszej opinii. Dyktatorski krajniejednokrotnie znajdował się na ustach całego świata w związku zrozwijanym przez siebie programem broni nuklearnej. Teraz znalazł się po razkolejny, jednak nie za sprawą bomb, a rakiety... samochodu rakiety.

 

Autobest 2011 rozstrzygnięte

Tytuł Autobest 2011, nadawany przez 15 dziennikarzy z europejskichkrajów rozwijających się, trafił właśnie do Dacii Duster. Autozdążyło już odnieść bardzo duży sukces na wielu światowych rynkach, agłównie w krajach rozwijających się.

 

WRC: Rajd Jordanii będzie ciekawszy

Organizatorzy Rajdu Jordanii, rundy Rajdowych Mistrzostw Świata dwoją się itroją, by uatrakcyjnić swoją imprezę. Mimo że nad krajem ciąży widmopolitycznej rewolty, ciągnącej się aktualnie przez Bliski Wschód.

 

Hiszpania obniża limit prędkości

Hiszpania została zmuszona do obniżenia ograniczenia prędkości ze 120 km/hdo 110 km/h z powodu rosnących cen paliw, co jest wynikiem krysysu w Libii orazcałym regionie arabskim.

 

Ceny paliw w Europie. Gdzie warto tankować?

Jak co roku zbliżające się Święta Wielkanocne spowodują wzmożony ruch nadrogach całej Europy. W związku tym niemiecki automobilklub ADAC postanowiłzweryfikować, jak kształtują się średnie ceny paliw w różnychkrajach Starego Kontynentu. Z raportu wynika między innymi, że cenysurowców w Polsce w porównaniu z innymi państwami, nie są ażtak wrogie kierowcom.

 

Jest szansa na niższe ceny paliw

Wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak podpisał rozporządzenie,które pozwoli producentom i importerom na znaczące obniżeniezapasów obowiązkowych ropy naftowej i paliw. – Może to korzystniewpłynąć na ceny oferowane na stacjach paliw – powiedział szef MG.

 

Wątek na forum: Będzie tańsza ropa?

http://finanse.wp.pl/kat,104122,title,Ceny-ropy-powinny-spasc-jesli-Kadafi-zostanie-obalony,wid,13705745,wiadomosc.html Myślicie, że cena ropy obniży się w wyniku wydarzeń w Libii? Tzn. mam na myśli usunięcie dyktatora. Koralowicz

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017