Wyszukiwałeś:

Linea

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Linea

Spróbuj też wyszukać: linea pasek marea fiat linea

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Tani Fiat w segmencie C

Na rozpoczynających się za niecałe dwa tygodnie targach motoryzacyjnych wIstanbule zaprezentowany zostanie Fiat Linea, sedan należący do segmentu C.

 

Fiat Linea z chińskim sercem

Według branżowego magazynu "Automotive News Europe" jeden z najnowszychproduktów Fiata, model Linea prawdopodobnie zostanie wyposażony w silnikiprodukowane przez chińską spółkę Chery Automobile. Fiat Linea, który mastanowić ciekawą alternatywę w klasie tanich aut na rynku europejskim ichińskim pojawi się w sprzedaży w 2008 roku.

 

Fiat Linea: Nowa linia sukcesu?

Na salonie samochodowym w Lipsku odbyła się europejska premiera Fiata Linea,samochodu którym włoska marka dzięki przystępnej cenie zamierza powalczyć zsedanami segmentu C.

 

Fiat Linea hitem sprzedażowym

Tak przynajmniej wynika z planów, które założył włoski koncern nanajbliższe lata. Nowy sedan z Turynu do 2012 roku ma zajmować drugie miejscepod względem sprzedaży, spośród wszystkich samochodów ze stajni Fiata.

 

Fiat Linea już zdobywa nagrody

Po raz pierwszy, podczas targów Auto Moto Show w Katowicach, polskiejpubliczności został zaprezentowany nowy Fiat Linea. Od razu też auto tozdobyło swoją pierwszą nagrodę na naszym rynku.

 

Autobest 2008 dla Fiata Linea

Po zdobyciu tytułu Car of the Year przez Fiata 500, włoska marka wywalczyładrugą co do ważności nagrodę na rynku europejskim. Fiat Linea zwyciężył wkonkursie Autobest 2008.

 

Suzuki SX4 sedan: Z dużym kufrem

O ile w przypadku pięciodrzwiowego Suzuki SX4 można było mieć wątpliwości,czy mamy do czynienia z kompaktowym SUV-em, czy może też autem rodzinnym, to wwersji sedan wątpliwości nie mamy żadnych. Doczepiony olbrzymi kuferdoskonale predysponuje to auto do przewozu cztero-, a nawet pięcioosobowejrodziny.

 

Będą chińskie Fiaty

W dniu wczorajszym Fiat i chiński koncern Guangzhou Automobile Industry Group.podpisały "umowę ramową" dotyczącą produkcji samochodów isilników w nowej fabryce na terenie Chin. Produkcja ruszy w drugiejpołowie 2011 roku.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017