Wyszukiwałeś:

Lodz

. Znaleziono 100 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lodz

Spróbuj też wyszukać: lodz zakopane lodzie chorzow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 100 wszystkich):

Łódź bez obwodnicy?

Dzięki planowanym od kilku lat inwestycjom miał powstać "ring"dróg otaczających Łódź. Łódź miała pełnić rolę logistycznego centrumPolski. Czy tak będzie - wszystko zależy od tego czy wdrożony zostanie nowypomysł GDDKiA?

 

Retkińska i Pienista w Łodzi już przejezdne

Zakończyły się prace budowlane na dwóch łódzkich ulicach Retkińskiej iPienistej. Inwestycje wyniosły prawie 12 mln zł.

 

Kolej na kolej

W warszawskiej siedzibie PKP, podpisana została umowa na zaprojektowanie iwykonanie odcinka Koluszki - Łódź Widzew w ramach modernizacji liniikolejowej Warszawa - Łódź.

 

Łódź: Priorytetem jest transport

Rozbudowa Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta oraz inwestycjedrogowe to najważniejsze zadania dla Łodzi. Znalazły się one bowiem napierwszych miejscach 16 priorytetowych projektów realizowanych w ramachRegionalnego Programu Operacyjnego (RPO) Województwa Łódzkiego w latach2007-2013.

 

Łódź: nowy wiadukt na DK 72

Kierowcy mogą już przejeżdżać przez nowo wybudowany wiadukt na ul.Brzezińskiej w Łodzi. Ulica Brzezińska jest fragmentem drogi krajowej nr 72,będącej głównym szlakiem komunikacyjnym łączącym Łódź z RawąMazowiecką, a także z drogą ekspresową nr 8 (Warszawa - Wrocław). Dlamieszkańców Łodzi droga krajowa nr 72 to również popularna trasa doWarszawy.

 

S-8 przez Łódź

Wszystko wskazuje na to, że przyszła droga ekspresowa S8 pobiegnie przezŁódź. Mimo różnych propozycji GDDKiA, za przebiegiem S8 przez Łódź,Pabianice, Łask, Zduńską Wolę i Sieradz opowiedzieli się przedstawicieleresortów transportu i obrony narodowej.

 

Droga w ekspresowym tempie

Prace przy modernizacji łódzkiego odcinka krajowej jedynki przekroczyłypółmetek. Ponad 15 km modernizowanej obecnie drogi zostanie oddanych doużytku 30 listopada br. Zwykle do zrealizowania tego rodzaju inwestycjipotrzebny jest rok. W Łodzi drogowcy będą pracować 5 miesięcy.

 

Piotrków Trybunalski ma obwodnicę

Pierwsze samochody wjechały na obwodnicę Piotrkowa Trybunalskiego. Jejgłównym celem jest przeniesienie ruchu tranzytowego z drogi krajowej nr 12Kielce - Łódź, przebiegającej przez centrum Piotrkowa na obwodnicę miasta.Budowa obwodnicy pochłonęła 42,6 mln zł.

 

'Jedynka' w Łodzi już przejezdna

Od wczoraj dostępne dla kierowców są wszystkie odcinki Alei Włókniarzy wŁodzi - głównej arterii komunikacyjnej miasta, stanowiącej część drogikrajowej Nr1.

 

Łódź walczy o S8

„Premier Jarosław Kaczyński w tym tygodniu po raz kolejny potwierdził,że S-8 ma przebiegać w wariancie łódzkim” – mówiłwiceprezydent Łodzi Marek Michalik. „Jeśli mimo to GDDKiA podejmie wdecyzję o lokalizacji trasy na południu województwa złożymydoniesienie do prokuratury o łamaniu prawa przez Generalną DyrekcjęDróg Krajowych i Autostrad”.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017