Wyszukiwałeś:

Logan X

MCV X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Logan MCV

Spróbuj też wyszukać: logan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Przestronny Logan

Dwa lata po debiucie rynkowym Logana, którego poziom sprzedaży osiągnąłjuż 300 tysięcy egzemplarzy, producent samochodów marki Dacia zamierzawprowadzić na rynek model w specjalnej wersji nadwoziowej MCV (Multi ConvivalVehicle).

 

Dacia Logan w wersji Van

Dacia zaprezentowała właśnie pierwsze fakty o trzeciej już wersjinadwoziowej Logana. Dacia Logan Van będzie pierwszym dostawczym modelem tejrumuńskiej marki i poszerzy grono pojazdów użytkowych koncernu Renault.

 

Siedem miejsc za 40 750 PLN

Moda na tworzenie przez producentów zupełnie nowych segmentów samochodowychtrwa już od dłuższego czasu i nic nie wskazuje na to, że w najbliższymczasie się to zmieni. Skutkiem takiej polityki są auta, których klasyfikacjaw jedną konkretną klasę byłaby niedomówieniem, zaś wiązanie ich z wielomaklasami ze sobą, w pewnym momencie staje się nadużyciem. Nie inaczejpostąpiła rumuńska Dacia, która na polskim rynku rozpoczyna wprowadzanieLogana MCV, zbudowanego na płycie dobrze znanej wersji sedan ale aspiruj

 

Dacia Logan MCV: Drugi z serii

Nieoczekiwany chyba tak do końca sukces Dacii Logan w wersji sedan spowodował,iż władze firmy natychmiast podjęły decyzję o wypuszczeniu na rynekkolejnych wersji nadwoziowych tego auta. Pierwszym w kolejce jest Logan MCV,czyli mieszanka kombi z minivanem.

 

Logan w Argentynie i Brazylii

Dwa największe kraje Ameryki Południowej będą kolejnymi rynkami, gdzie dosprzedaży trafi Logan. Logan – pod marką Renault – pojawi się wArgentynie w maju oraz w Brazylii w lipcu.

 

Odświeżona Dacia Logan

Już w sierpniu w sprzedaży na polskim rynku pojawi się odnowiona wersja DaciiLogan. Zmiany stylistyczne nadwozia oraz we wnętrzu Logana mają upodobnić godo modelu Sandero.

 

Dacia Logan MCV po rewitalizacji

Po wprowadzeniu Sandero w czerwcu i Nowego Logana w lipcu Dacia prezentujeodmłodzoną wersję kombi Logana MCV (Multi Convivial Vehicle). Kuracjazrewitalizowała nietylko linię zewnętrzną auta ale także wzbogaciłaofertę Logana MCV o wersję Lauréate.

 

Logan Van i Pick-up - nowe dostawczaki od Dacii

W listopadzie Dacia wprowadziła na europejskie rynki dwa nowe modelesamochodów dostawczych. Tym razem rodzina modelu Logan powiększyła sięo wersję Pick-up oraz Van.

 

Dacia na etanol dostępna w Polsce

Dacia wprowadziła do swojej oferty w Polsce dwie nowe wersje Logana MCVwyposażone w silnik benzynowy przystosowany do zasilania biopaliwem E85. Cenyrozpoczynają się od 44 900 zł.

 

Dacia in Black

Dacia wprowadziła do sprzedaży serię Black Line − limitowaną edycjęmodeli Logan MCV oraz Sandero.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Logan MCV".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017