Wyszukiwałeś:

Lomza

. Znaleziono 97 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lomza

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 97 wszystkich):

Mapa obwodnicy Łomży

Budowa obwodnicy Łomży ma rozpocząć się w 2008 roku. Porozumienie pomiędzyGDDKiA oraz władzami miasta Łomża w sprawie kształtu przyszłego obejściato ważny krok, zamykający etap wstępnych prac planistycznych.

 

Wrocławskie Volvo w Łomży

W ostatnich dniach wrocławski zakład Volvo dostarczył do Łomży 2 autobusymiejskie marki VOLVO 7700.

 

Remont na Poznańskiej w Łomży

Na inwestycji drogowej w ciągu ul. Poznańskiej w Łomży, trwają intensywneprace. Wykonano już na pierścieniach obu rond tj.: ronda na Małą Kraskę ironda przy ul. Wojska Polskiego, podbudowę mineralno - bitumiczną, jakrównież ułożono w ostatnich godzinach warstwę wiążącą asfaltu. Wykonanotakże pierścienie z kostki granitowej.

 

Obwodnica Łomży za 7 lat

Obwodnica Łomży powstanie nie później niż za 7 lat - zapewniłmieszkańców Łomży dyrektor białostockiego oddziału GDDKiA. Podczasspotkania w UM Łomża omawiano także mozliwe ograniczenia ruchu samochodówciężkich w Łomży.

 

Ograniczenia na ‘nowym’ moście w Łomży

Prezydent Miasta Łomża, wprowadził, w ramach czasowej organizacji ruchu, natzw. “nowym” moście przez rzekę Narew, w ciągu ulicy Sikorskiego,ograniczenie ruchu samochodów ciężarowych o masie całkowitej powyżej15 ton. Zezwolenie na ruch ciągły samochodów ciężarowych mostem,gdzie przekroczone są wartości graniczne konstrukcji, groziłoby katastrofąbudowlaną.

 

Będą S8, S19 i obwodnica Łomży

Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku poinformował o spotkaniuWojewody Podlaskiego z Wiceministrem Infrastruktury, który zapewnił, żepowstaną drogi ekspresowe nr S8, S19 i oczekiwana od dawna obwodnica Łomży.

 

Autobusy Scania dla Łomży

Na ulice Łomży wyjechały nowe autobusy Scania OmniCity. Są to nowoczesne,niskopodłogowe pojazdy, wyposażone w ekologiczny silnik EEV.

 

Program Budowy Ulic w Łomży

Władze Łomży opracowały Programu Budowy Ulic. Koszt realizacji całegoProgramu wyniesie kilkadziesiąt milionów złotych, zaś prawie połowękosztów pochłonie budowa istniejących  ulic będących drogamipublicznymi. Prezydent Łomży zamierza rozpocząć realizację Programu BudowyUlic już w przyszłym roku i planuje rocznie przeznaczać na ten cel z budżetumiasta około 6 mln zł.

 

Remonty w Łomży

W tym roku w Łomży zaplanowano remont kilkunastu ulic. Część inwestycjibędzie sfinansowana z budżetu miasta, za część zapłacą firmy,które budują galerie handlowe. Powstaną także nowe skrzyżowania,ulice i ścieżki rowerowe.

 

Spore zainteresowanie obwodnicą Łomży

Nie chodzi jednak o duże grono firm, które zgłosiły się do przetarguna wybudowanie obwodnicy Łomży w ciągu drogi ekspresowej S61, a liczneprzybycie osób na spotkanie w sprawie budowy obwodnicy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017