Wyszukiwałeś:

Lotus X

F1 X

Team X

. Znaleziono 97 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lotus F1 Team

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 97 wszystkich):

F1: Nowi w Formule 1

W przyszłym roku rywalizację urozmaicą cztery debiutujące teamy: CamposMeta, Manor GP, USF1 i Lotus. Przegląd Sportowy przedstawia krótkącharakterystykę każdego z nowych zespołów F1.

 

F1: Lotus akcjonariuszem w Renault F1 Team

Stało się to, o czym dyskutowano już od kilku tygodni. Lotus Group wykupiłczęść akcji zespołu Renault F1 Team i jednocześnie został głównymsponsorem ekipy z Enstone. W nowym sezonie team Roberta Kubicy wystartuje jużpod nowym szyldem - Lotus Renault GP Team.

 

Lotus F1 Team zaprezentował nowy bolid

Kolejny zespół odsłonił swój najnowszy bolid. Po McLarenie,Ferrari, Caterhamie i ekipie Sahara Force India następny w kolejce jest LotusF1 Team. Nowa nazwa, nowy bolid oraz nowi kierowcy - tak sezon rozpoczyna były zespół Roberta Kubicy.

 

F1: Powrót Raikkonena to nie kwestia pieniędzy

Właściciel zespołu Lotus F1 Team wyznał, że kwestia wynagrodzenia ma dla Kimiego Raikkonena drugorzędne znaczenie. Fin powrócił do FormułyJeden głodny ścigania.

 

Lotus dostał zielone światło

Po tym jak były właściciel Lotusa, Proton został sprzedany firmie DRB Hicompojawiły się informacje o tym, że brytyjska marka może zostać sprzedana.Nad Lotusem pojawiły się czarne chmury, jednak wygląda na to, że sytuacjaLotusa wyklarowała się.

 

Lotus zaprezentuje drogową wersję Evory GTE

8 marca rozpoczyna się salon samochodowy w Genewie, gdzie na stoisku Lotusabędziemy mogli zobaczyć specjalną drogową wersję Evory GTE. Auto zostaniezaprezentowane przez kierowcę Lotus F1 Team, Kimiego Raikkonena.

 

Nie kupili Saaba, ale mogą kupić Lotusa

W zeszłym tygodniu pojawiły się informacje, że Grupa Lotus przestała być oficjalnym sponsorem zespołu Lotus F1 Team. Teraz pojawią się plotki, które mówią, że przyszłość marki jest zagrożona.

 

Kto kupi Lotusa?

Wciąż nie wiadomo co z przyszłością Grupy Lotus. Jak na razie pojawiają się wciąż te same plotki, które rzekomo mają co raz bardziejwiarygodne źródła.

 

Lotus F1 Team wciąż z silnikami Renault

Lotus potwierdził w ostatnich dniach, że nadal będzie korzystał z jednosteknapędowych Renault. Umowa długoterminowa została zawarta, a za nim tonastąpiło francuski silnik już pracował w nowy bolidzie E22.

 

Skok ciężarówką przez bolid Lotus F1

Po tym jak zobaczyliśmy ten filmik od razu krzyknęliśmy: czego to ludzie niewymyślą. Pewnie rekordów w skoku pojazdem przez przeszkodywidzieliście już kilka. Takiego czegoś na pewno nie mieliście okazjioglądać.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Lotus F1 Team".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017