Wyszukiwałeś:

Lotus

. Znaleziono 406 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lotus

Spróbuj też wyszukać: lotus elise Lysie mazda mx

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 406 wszystkich):

Lotus Elise: Prawie jak Pickup

I kto by pomyślał. Znany z budowania sportowych aut brytyjski Lotus,wyprodukował pierwszego Pickupa. Auto zostało zbudowane na bazie modelu Elisei nosi nazwę "Load Lugga".

 

F1: Lotus bez Coswortha

Cosworth potwierdził, że zespół Lotus nie będzie w przyszłym sezoniekorzystał z jego silników do napędzania swoich bolidów.Osiągnięto porozumienie w sprawie zerwania 3-letniego kontraktu.

 

F1: Lotus akcjonariuszem w Renault F1 Team

Stało się to, o czym dyskutowano już od kilku tygodni. Lotus Group wykupiłczęść akcji zespołu Renault F1 Team i jednocześnie został głównymsponsorem ekipy z Enstone. W nowym sezonie team Roberta Kubicy wystartuje jużpod nowym szyldem - Lotus Renault GP Team.

 

Team Lotus zmieni nazwę?

W sezonie 2011 mamy dwa zespoły, które chcą uchodzić za spadkobiercęlegendy Colina Chapmana'a. Jednak od przyszłego sezonu prawdopodobnie w stawcebędzie tylko jeden zespół noszący nazwę "Lotus

 

Lotus dostał zielone światło

Po tym jak były właściciel Lotusa, Proton został sprzedany firmie DRB Hicompojawiły się informacje o tym, że brytyjska marka może zostać sprzedana.Nad Lotusem pojawiły się czarne chmury, jednak wygląda na to, że sytuacjaLotusa wyklarowała się.

 

Decyzja w sprawie Lotusa już niebawem

Od momentu, jak malezyjski rząd sprzedał pakiet większościowy kontrolowanejprzez siebie marki Proton, przyszłość brytyjskiego Lotusa stoi pod znakiemzapytania. Proton jest wciąż właścicielem Lotusa.

 

Nie kupili Saaba, ale mogą kupić Lotusa

W zeszłym tygodniu pojawiły się informacje, że Grupa Lotus przestała być oficjalnym sponsorem zespołu Lotus F1 Team. Teraz pojawią się plotki, które mówią, że przyszłość marki jest zagrożona.

 

Kto kupi Lotusa?

Wciąż nie wiadomo co z przyszłością Grupy Lotus. Jak na razie pojawiają się wciąż te same plotki, które rzekomo mają co raz bardziejwiarygodne źródła.

 

Lotus nie zawita do Paryża

W 2010 roku Lotus w Paryżu zaprezentował sześć modeli, które miały zapowiedzieć nadchodzącą gamę modelową brytyjskiej legendy. W tym roku jednak na targach w Paryżu zabraknie Lotusa.

 

Czy Aston Martin uratuje Lotusa?

O kondycji brytyjskiej marki Lotus wiadomo jak na razie nie wiele nic poza tym,że nie jest najlepsza. Marka przynosi straty i potrzebuje inwestora,który pomoże Lotusowi wypłynąć na przyjazne wody.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017