Wyszukiwałeś:

Lublin X

3 X

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lublin 3

Spróbuj też wyszukać: Lublin 3372 lublin 3 dane techniczne lublin 3 intrall kontener dane techniczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Obwodnica pod nadzorem

GDDKiA podpisała umowę na nadzór nad projektem budowy I etapu obwodnicymiejscowości Puławy wraz z budową nowego mostu długości 1000 metrów.Wartość kontraktu wynosi 14,3 mln zł.

 

Fiat liderem aut dostawczych

W drugim miesiącu 2006 roku Fiat sprzedał najwięcej aut dostawczych napolskim rynku. Najchętniej nabywanymi modelami były wersje Van Fiata Pandy iFiata 600. Na wysokim poziomie utrzymuje się również ogólnaprodukcja aut dostawczych w Polsce.

 

Nowy model z Lublina

Intrall Polska, producent samochodów dostawczych, zamierza wprowadzić na ryneknastępcę Lublina3. Nowy od podstaw pojazd zaprezentowany zostanie podczaswrześniowych targów w Hanowerze, a już w 2007 roku znajdzie się w oferciefirmy.

 

Praga w Polsce

Firma International Truck Alliance nabyła w drodze przetargu wszystkie prawa doprodukcji i sprzedaży czeskich samochodów Praga. Pojazdy Praga to pełnagama samochodów z napędem 4x4 w przedziale masy całkowitej od 10 do 18ton.

 

LUBO - nowa generacja pojazdów z Lublina

Fabryka INTRALL Polska z Lublina wyruszyła na podbój Europy i świata z nowąofertą. Co będzie orężem? "LUBO" - nowoczesny pojazd dostawczy wsegmencie 2.9 t - 4.6 t.Samochód ten został zaprezentowany klientom na targachIAA Hannover we wrześniu 2006r.

 

Koniec Intralla

Sąd rejonowy w Lublinie zadecydował o ogłoszeniu upadłości lubelskiegoproducenta samochodów, firmy Intrall Polska. Powodem tej decyzji był ogromnydług i niewypłacalność firmy.

 

Otwarto obwodnicę Międzyrzeca Podlaskiego

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o oddaniu doużytku 6,3 km odcinka obwodnicy Międzyrzeca Podlaskiego, która jestczęścią drogi krajowej nr 19. Pierwsze samochody pojawiły się na nowejtrasie już 19 kwietnia bieżącego roku.

 

Lublin: Węzeł gotowy po 21 latach

W ubiegłym tygodniu oddano do użytku dwie ostatnie łącznice węzłaPoniatowskiego w Lublinie, gdzie przecinają się drogi krajowe nr 12, 17 i 19.Tym samym zakończyła się realizacja ważnej inwestycji prowadzonej od 1987roku.

 

Lublin dostanie pieniądze na węzeł

Podpisano umowę na dofinansowanie projektu związanego z budową węzłaPoniatowskiego w Lublinie, który został ukończony pod koniec ubiegłegoroku (po 21 latach). Miasto otrzyma dofinansowanie na ostatni etap inwestycji,który został zrealizowany w latach 2006-2008.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Lublin 3".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017