Wyszukiwałeś:

Lublin

. Znaleziono 84 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lublin

Spróbuj też wyszukać: daewoo lublin kia II lubartów-lublin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 84 wszystkich):

Nowy model z Lublina

Intrall Polska, producent samochodów dostawczych, zamierza wprowadzić na ryneknastępcę Lublina3. Nowy od podstaw pojazd zaprezentowany zostanie podczaswrześniowych targów w Hanowerze, a już w 2007 roku znajdzie się w oferciefirmy.

 

Prawo jazdy za darmo?

W ramach projektu 'Transport-mobilny rynek pracy' finansowanego ze środkówEuropejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa możliwe będziezrobienie prawa jazdy całkowicie za darmo. Miasto Lublin jako jedno zpierwszych w Polsce oferować będzie takie kursy dla mieszkańców.

 

Łatwiejsza podróż przez Lublin

Bezpieczniejsza podróż do Warszawy, a już wkrótce otwarciefragmentu Trasy Zielonej, która ułatwi komunikację między dzielnicamiLublina, to efekt kończących się właśnie modernizacji ulic w Lublinie.

 

Nie ma chętnych na majątek Daewoo i Intralla

Czy jest szansa na wznowienie w naszym kraju produkcji Lublinów iHonkerów? Na razie się na to nie zanosi. Majątki należące kiedyś doDaewoo Motor Polska i firmy Intrall czekają na nowych właścicieli, jednak wprzetargach na ich sprzedaż nikt nie startuje.

 

Lublin: Węzeł gotowy po 21 latach

W ubiegłym tygodniu oddano do użytku dwie ostatnie łącznice węzłaPoniatowskiego w Lublinie, gdzie przecinają się drogi krajowe nr 12, 17 i 19.Tym samym zakończyła się realizacja ważnej inwestycji prowadzonej od 1987roku.

 

Lublin dostanie pieniądze na węzeł

Podpisano umowę na dofinansowanie projektu związanego z budową węzłaPoniatowskiego w Lublinie, który został ukończony pod koniec ubiegłegoroku (po 21 latach). Miasto otrzyma dofinansowanie na ostatni etap inwestycji,który został zrealizowany w latach 2006-2008.

 

Utrudnienia na trasie Lublin – Zamość

Kierowcy pokonujący drogę krajową nr 17 na trasie Lublin – Zamośćmuszą liczyć na utrudnienia pomiędzy Piaskami i Łopiennikiem. Po zimowejprzerwie ruszyła przebudowa tego odcinka. Prace będą prowadzone wróżnych miejscach niemal na całym 17 km odcinku DK 17, a sytuacja nadrodze będzie zmieniała się z dnia na dzień. Remont potrwa do listopada br.

 

Korki na moście w Zarzeczu (DK19)

24 czerwca 2009r. nastąpiła zmiana organizacji ruchu na moście na rzece San wmiejscowości Zarzecze, w ciągu drogi krajowej nr 19 Lublin-Rzeszów.Podróżujący będą mogli przejechać tylko jedną nitką drogi.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017