Wyszukiwałeś:

Luca X

di X

Montezemolo X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Luca di Montezemolo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Luksusowa wioska Ferrari

Sławna i ceniona na całym świecie stajnia samochodów z Maranello otworzyławłaśnie całkowicie nowy kompleks mieszkalny przeznaczony dla swoichpracowników. W jego skład wchodzi przeszło 120 bardzo luksusowychapartamentów.

 

Nowość Ferrari we Frankfurcie

Na wystawie w Genewie władze Ferrari zapowiedziały premierę swojego nowegomodelu, która będzie miała miejsce podczas wrześniowych targów weFrankfurcie.

 

Najszybsze Ferrari z otwartym dachem

16. już tytuł mistrza świata Formuły 1 wśród konstruktorówbył pretekstem dla Ferrari do zaprezentowania najszybszego kabrioleta wdziejach firmy - limitowanego modelu Ferrari Scuderia Spider 16M.

 

Ecclestone: "Nie pozwolę zniszczyć Ferrari"

Na przepychanki pomiędzy Ferrari i Maxem Mosley'em zareagował BernieEcclestone, który wziął w obronę włoski zespół izaproponował kompromisowe rozwiązanie.

 

Ostatnie F430 na aukcję

Ferrari ogłosiło, że wystawi na aukcję charytatywną ostatni egzemplarzmodelu F430. Cała kwota, która zostanie wylicytowana, będzie przekazanana rzecz ofiar trzęsienia ziemi w regionie Abruzji.

 

Szef Ferrari wystawił auto

Prezes Ferrari Luca di Montezemolo wystawił własne Ferrari 599 GTB Fioriano naaukcję. To pierwsza tego typu próba sprzedania samochodu przez włoskastajnię.

 

F1: Mosley musi odejść. On sam nie ma zamiaru

Max Mosley jest jednym z ojców kryzysu w Formule 1. Jego odejście zestanowiska szefa FIA może załagodzić konflikt.

 

Schumacher odchodzi z Ferrari?

Jak donosi niemiecki Bild Michael Schumacher rozwiązał kontrakt z zespołemFerrari, w którym po zakończeniu swojej kariery jako kierowca, pełniłw nim rolę konsultanta. Zdaniem gazety to krok w stronę angażu w zespoleMercedes GP, w którym popularny "Schumi" miałby zaliczyćpowrót do bolidu Formuły 1.

 

Szef Ferrari zdradza plany Schumachera

Luca di Montezemolo, szef Ferrari przyznał, że Michael Schumacher jestzainteresowany powrotem do Formuły 1 w roli kierowcy. Obaj panowie doszli doporozumienia w sprawie ewentualnego zakończenia współpracy w momenciekiedy "Schumi" miałby podpisać kontrakt z zespołem Mercedes GP.

 

Ferrari odejdzie jeśli Formuła 1 się nie zmieni

Szef Ferrari Luca di Montezemolo przestrzega, że jeśli Formuła 1 nie uporasię z problemami i nie zmieni się odpowiednio, to w 2012 roku Ferrari możeodejść z Formuły 1.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Luca di Montezemolo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017