Wyszukiwałeś:

Lukoil

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lukoil

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Stacje na A-2 i A-4

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o planowanymuruchomieniu pierwszych Miejsc Obsługi Podróżnych na autostradach A-2 iA-4 w połowie 2008 roku.

 

Już niedługo powstaną MOP-y na A-4 i A-2

W połowie przyszłego roku powinny powstać pierwsze Miejsca ObsługiPodróżnych na autostradach A-4 z Wrocławia do Gliwic i na A-2 z Koninado Strykowa. W tej chwili trwają negocjacje z konsorcjami, które mogąwybudować nowe obiekty.

 

LOTOS dostarczy paliwa BPz

Grupa LOTOS S.A. zawarła z BP Polska umowę dotyczącą sprzedaży paliwpłynnych. Szacunkowa wartość porozumienia, w ramach którego gdańskikoncern dostarczy olej napędowy oraz benzynę bezołowiową 95 i 98 wynosi 1,3mld zł.

 

Będą walczyć o budowę stacji przy A-2 i A-4

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o otwarciuwstępnych ofert w przetargu na budowę Miejsc Obsługi Podróżnych naautostradach A-2 Konin – Stryków oraz A-4 Wrocław –Katowice. Przetarg zostanie rozstrzygnięty do końca II kwartału 2008 roku.

 

Barter przejmuje LPG od Lukoil

Barter SA - największa w kraju firma z rdzennie polskim kapitałem w branżyLPG – podpisała umowę nabycia segmentu działalności Lukoil Polskazwiązanego z LPG.

 

Paliwa klasy premium

Podwyżki cen ropy pociągnęły za sobą podwyżki cen paliw. Mimo to, niebrakuje chętnych, którzy gotowi są zapłacić jeszcze więcej za paliwodobrej jakości. Paliwo premium.

 

Kolejne opóźnienia MOP-ów

O kolejne miesiące przesuwają się ostateczne terminy wyboru przedsiębiorstw,które mają wybudować Miejsca Obsługi Podróżnych na odcinkachautostrad A2 i A4.

 

Lotos dla Lukoila

Grupa LOTOS sprzeda Lukoil Polska paliwa płynne za szacunkową wartość 675mln zł. Oie firmy podpisały stosowną umowę 22 grudnia br.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017