Wyszukiwałeś:

M2

. Znaleziono 307 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: M2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 307 wszystkich):

Wątek na forum: Seria 1 z literką M

Wg. pewnego nazewnictwa (wcześniej zapowiadanego) BMW coupe i cabrio miały mieć parzyste liczby, a BMW sedan i kombi nieparzyste. W ten sposób to byłoby M2, a tak kiszka...Niewiadomo jak nazwać... Może seria 1 ti ? ~Soreka

 

Autorobot - gliwicki lew

Autorobot Strefa to firma o ugruntowanej pozycji w branży motoryzacyjnej.Powstała w 1998 roku jako spółka z zagranicznym kapitałem w Gliwicach, naterenie Katowickiej SSE Od pierwszych dni inwestycji w strefie firma wciążsię rozwija. Obecnie na 10 tys. m2 powierzchni użytkowej pracuje blisko 180osób.

 

Solaris otwiera nową fabrykę

4 kwietnia odbyło się uroczyste otwarcie nowej hali fabrycznej (13,5 tys. m2)firmy Solaris Bus & Coach S.A. Do końca roku 2007 fabryka powiększy się okolejnych 10 tys. m2. Łączna wartość inwestycji to około 40 mln złotych.Docelowo po zakończeniu inwestycji wydajność produkcji wzrośnie do 8pojazdów dziennie.

 

Ekologiczne ciężarówki Daimlera w USA

Amerykański Departament Energetyki DOE (United States Department ofEnergy) ogłosił pod koniec sierpnia przyjęcie Daimler Trucks North America(DTNA) do programu "Czyste miasta" (Clean Cities). W jego ramach DTNAwyprodukuje oraz sprzeda ponad 600 pojazdów ciężarowych z napędemhybrydowym i na gaz ziemny.

 

Będzie BMW M2

Na razie BMW nie wspomina nic o modelu z Serii 2, ale zagraniczni dziennikarzedotarli już do informacji, że BMW zarejestrowało jako znak towarowy nazwęM2.

 

Wątek na forum: Raport z budowy autostrady A1

...i 2300 m2 podbudowy... ja dzisiaj na zadupiaszczej drodze gminnej zrobiłem 3-ma ludźmi (równiarka, walec i 1 łopaciasz) prawie 3000 m2. ~Jotgie

 

Panattoni Europe wybuduje halę dla producenta quadów

Panattoni Europe, wybuduje pierwszą w Europie fabrykę Polaris Industries Inc.Obiekt o charakterze BTS dla amerykańskiego producenta m.in. quadówpowstanie w Opolu, na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy EkonomicznejInvest-Park i będzie liczyć 33 000 m2 powierzchni.

 

BMW M2 szykowane na 2016 rok

Seria 2 już na rynku zdobywa sympatię klientów i jasne jest, że BMW wplanach ma sportową wersję Serii 2. Najnowsze plotki mówią o M2,które pojawi się w 2016 roku.

 

BMW M2 już jesienią

Gama modeli BMW z literką "M" w nazwie ciągle się poszerza.Najnowsze doniesienia mówią o tym, że premiera modelu M2 odbędzie sięw październiku, tuż przed targami NAIAS.

 

Nie będzie BMW M2 Convertible

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się zdjęcia, które mogływskazywać, że w najbliższym czasie na drogach pojawi się nowe BMW M2 zeskładanym dachem. Jednak źródła z Bawarii donoszą, że taki modelsię nie pojawi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2016