Wyszukiwałeś:

M3 X

Sedan X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: M3 Sedan

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

BMW M3 ściąga maskę

Amerykańskim dziennikarzom magazynu Auto Express udało się przyłapaćpodczas testów przygotowywaną do wejścia na rynek odsłonę modelu BMW M3.Najnowsza wersja tego sportowego modelu zostanie wyposażona w ośmiocylindrowysilnik o mocy ponad 400 KM.

 

Nowa twarz Klasy C

Kilka dni temu pojawiły się pierwsze zdjęcia szpiegowskie pokazująceniemalże w pełnej okazałości nowego Mercedesa Klasy C, przeznaczonego narocznik modelowy 2008. Oficjalna premiera samochodu odbędzie sięnajprawdopodobniej już podczas przyszłorocznych targów w Genewie.

 

BMW M3: Sportowo i rodzinnie

BMW M3 Coupe to propozycja dla tych, dla których najważniejsze są osiągioraz świetne prowadzenie. Bawarski koncern nie zapomniał jednak o bardziejpraktycznych cechach i przygotował czterodrzwiową odmianę M3.

 

BMW M3 już po zmianach

Wprawdzie od debiutu najnowszej generacji BMW M3 minęło niewiele ponad rok,bawarski koncern już postanowił przeprowadzić pierwsze kosmetyczne zmiany,które będą dostępne już jesienią w roczniku modelowym 2009.

 

M jak BMW

W niewielkim mieście Garching położonym w południowych Niemczech już odprawie 40 lat mieści się siedziba firmy, której produkty przyprawiająo szybsze tętno. Niektórzy mówią nawet, że w Bawarii alfabetzaczyna się od litery "M".

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "M3 Sedan".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017