Wyszukiwałeś:

M3

. Znaleziono 109 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: M3

Spróbuj też wyszukać: m3 e46 bmw m3 akcent

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 109 wszystkich):

BMW M3 ściąga maskę

Amerykańskim dziennikarzom magazynu Auto Express udało się przyłapaćpodczas testów przygotowywaną do wejścia na rynek odsłonę modelu BMW M3.Najnowsza wersja tego sportowego modelu zostanie wyposażona w ośmiocylindrowysilnik o mocy ponad 400 KM.

 

Zapowiedź nowego M3

Może jeszcze w tym roku doczekamy się produkcyjnej wersji nowego BMW M3. Pókico, podczas wystawy samochodowej w Genewie, niemiecki koncern BMW zaprezentowałkoncepcyjną wersję tego auta.

 

V8 i 420 KM w M3

Znany jest już silnik dla BMW M3, którego model koncepcyjny zostałzaprezentowany kilka dni temu na salonie samochodowym w Genewie. Bawarskie coupeotrzyma ośmiocylindrową jednostkę o mocy 420 KM! Auto pojawi się wsprzedaży jesienią tego roku.

 

BMW M3 w pełnej krasie

Jeszcze przed paroma tygodniami, na targach w Genewie, zaprezentowano studyjnąwersję tego auta. Teraz BMW zdradza wszystkie szczegóły modelu M3, który wsprzedaży pojawi się jednak dopiero we wrześniu.

 

BMW M3 z nową skrzynią

Najnowsza generacja BMW M3 otrzyma najprawdopodobniej już za kilka miesięcynową skrzynię biegów. Będzie to siedmiostopniowy automat wyposażony wpodwójne sprzęgło, stworzony na wzór przekładni DSG.

 

BMW M3: Sportowo i rodzinnie

BMW M3 Coupe to propozycja dla tych, dla których najważniejsze są osiągioraz świetne prowadzenie. Bawarski koncern nie zapomniał jednak o bardziejpraktycznych cechach i przygotował czterodrzwiową odmianę M3.

 

BMW M3 Cabrio

Choć oficjalna premiera BMW M3 Cabrio przewidziana jest dopiero na marzec itargi w Genewie, to jednak już teraz bawarski koncern przedstawiłszczegóły dotyczące trzeciej wersji nadwoziowej w rodzinie M3.

 

BMW M3 już po zmianach

Wprawdzie od debiutu najnowszej generacji BMW M3 minęło niewiele ponad rok,bawarski koncern już postanowił przeprowadzić pierwsze kosmetyczne zmiany,które będą dostępne już jesienią w roczniku modelowym 2009.

 

Nowa edycja BMW M3

BMW wprowadza na rynek nową wersję popularnego modelu M3. Nowa edycja otrzymakilka kosmetycznych poprawek oraz obniżone zawieszenie.

 

Lepsze niż M3 CSL?

Kilka tygodni temu na torze Nurburging pojawiło się niezidentyfikowane BMW.Wyglądało jak wzmocnione M3 z charakterystycznym wielkim spojlerem z tyłu.Prawda wyszła w końcu na jaw. Oto BMW M3 GTS.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017