Wyszukiwałeś:

M5

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: M5

Spróbuj też wyszukać: e39 m5 m5 bmw

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

BMW M5 Touring: Szybki przyjaciel rodziny

Przy okazji re-stylizacji Serii 5, BMW postanowiło wprowadzić do swojej ofertyusportowioną wersję tego modelu o nazwie M5. 507 koni mechanicznych w kombi -to nowy wymiar rodzinnego samochodu w ujęciu bawarskiego producenta.

 

Najmocniejsze i najszybsze BMW

Jeśli 507 KM i 520 Nm to za mało dla Ciebie, powinna zainteresować Ciępropozycja firmy tuningowej G-Power, która dodała ponad 200 konimechanicznych do i tak już mocnego BMW M5.

 

"KERS" w BMW M5?

W niedalekich planach bawarskiego producenta samochodów jest przewidzianewprowadzenie systemu odzyskiwania energii kinetycznej, który jest podobnydo tego który wykorzystują kierowcy Formuły 1.

 

"Piątka" kombi idzie w odstawkę?

Kolejne wejścia w niszowe segmenty BMW musiały spowodować, że prędzejodbiorą one klientów na bardziej klasyczne wersje nadwoziowe. Pierwsząofiarą w bawarskim koncernie może być BMW Serii 5 Touring.

 

Z4 z silnikiem M5

Fani sportowego roadstera BMW Z4 są niepocieszeni od momentu kiedy bawarskafirma zapowiedziała, że raczej nie ujrzymy na drogach tego modelu w wydajnejwersji przygotowanej przez dział sportowy M. Na ratunek idzie jedna zniemieckich firm tuningowych.

 

Nowe BMW M5: V8 Biturbo zamiast V10

W 2010 roku na rynku pojawi się odmłodzona wersja BMW Serii 5. Rokpóźniej bawarska marka zaplanowała wprowadzenie do sprzedażysportowego wariantu M5, pod maskę którego powróci silnik V8.

 

M3 jako Touring

Firma Manhart Racing postanowiła zrobić coś, na co nie zdecydował sięjeszcze bawarski koncern BMW. W nadwozie E91 kombi włożono dzikie serce zserii M.

 

BMW M5 CSL - tylko jedna sztuka

Dywizja M należąca do bawarskiego producenta samochodów postanowiłauczcić swoje 25 urodziny. Na tą okazję powstał wyjątkowy egzemplarz BMW M5CSL.

 

Arktyczne testy BMW M5 F10

To już prawdopodobnie jedne z ostatnich zdjęć BMW M5 w mocnym kamuflażu.Samochód jest już prawie skończony, co widać podczas testówprzeprowadzanych w Skandynawii.

 

Twinturbo zamiast V10

Magazyn Auto Express zdradza pierwsze szczegóły dotyczące jednostkinapędowej, która zasili najnowsze BMW M5.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017