Wyszukiwałeś:

M6 X

cabrio X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: M6 cabrio

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

BMW B6 Coupe - alternatywa dla M6

Po premierze BMW Alpina B6 Cabrio na targach IAA we Frankfurcie przyszedł czasna premierę wersji Coupe. Nowa "bawarka", która ma byćkomfortową alternatywą dla modelu BMW M6 zaprezentowana została w Tokio.

 

Dynamiczny Bawarczyk bez dachu

Po tym jak bardzo wydajne BMW M6 Coupe, napędzane silnikiem V10 wyposażone wdach z włókna szklanego podbiło salony samochodowe, entuzjaści tej markioczekują kolejnego samochodu sygnowanego znaczkiem M6, lecz tym razem w wersjiCabrio.

 

BMW M6 Convertible

BMW zamierza właśnie wydać na świat najszybsze jak do tej pory auto onadwoziu kabrio sygnowane jego znaczkiem. Nowe BMW M6 Cabrio zadebiutuje podczasmiędzynarodowych targów motoryzacyjnych w Paryżu. Wyposażone będzie wpięciolitrową jednostkę V10.

 

BMW M3 ściąga maskę

Amerykańskim dziennikarzom magazynu Auto Express udało się przyłapaćpodczas testów przygotowywaną do wejścia na rynek odsłonę modelu BMW M3.Najnowsza wersja tego sportowego modelu zostanie wyposażona w ośmiocylindrowysilnik o mocy ponad 400 KM.

 

Ponad 100 tys. euro za M6 Cabrio

Znana jest już cena za bazową wersję BMW M6 Cabrio, który światowąpremierę mieć będzie na targach w Paryżu, a w salonach sprzedaży pojawisię już pod koniec października.

 

Następne coupe BMW

Niedawno niemieckie BMW zaprezentowało najnowszą odsłonę popularnej"trójki" o nadwoziu cabrio. Okazało się, że tuż zakuluarami premiery odbywają się końcowe prace nad kolejną nowością.Będzie to BMW Serii 1 o nadwoziu coupe.

 

635KM w BMW M6

Jeśli nie wystarcza Ci 507 koni mechanicznych w Twoim BMW M6 Cabrio to maszjeszcze jedno wyjście. Możesz oddać swoje auto w ręce firmy tuningowejG-Power. Po tej wizycie dziesięciocylindrowy motor o pojemności pięciulitrów będzie dysponował niebagatelną mocą 635KM.

 

Już 300 tys. BMW M!

Co oznacza dodatkowa literka "M" w autach BMW, wiedzą chyba wszyscyfani motoryzacji, nie tylko miłośnicy tej bawarskiej marki. BMW M GmbH,trzydzieści lat od rozpoczęcia produkcji pierwszej seryjnej "eMki",wyprodukowało już 300 tys. aut.

 

Nowa skrzynia dla BMW M

BMW już od wielu lat próbowało implementować w swoich modelach corazszybsze skrzynie biegów, w których nie trzeba było operowaćsprzęgłem. Po trzech generacjach przekładni SMG (Sequential M Gearbox) wwydajnych modelach z Monachium pojawi się nowoczesna skrzynia M-DCT (MDouble-Clutch Transmission).

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "M6 cabrio".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017