Wyszukiwałeś:

M7

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: M7

Spróbuj też wyszukać: m8

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Nowe autostrady w Europie

Nie od dziś wiadomo, że budowanie nowych autostrad nie należy do mocnychstron Polski, a całą sytuację z tym związaną można określić -posiłkując się pewą serią filmów szpiegowskich - jako „MissionImpossible”.  Żaden z dotychczasowych rządów nie był wstanie przyspieszyć optymistycznych planów powstania kolejnychkilometrów szybkich dróg tranzytowych. A jak przedstawiają sięplany budowy autostrad w roku 2008 w kilku innych, wybranych krajach Europy?

 

BMW M7 po raz pierwszy?

Z wielkiej niemieckiej trójki produkującej luksusowe limuzyny, tylko BMW7 nie posiadało swojej "wyczynowej" odmiany. Zarówno Audi jaki Mercedes miały w swoim zestawieniu sportowe edycje i od lat zgarniałyniszowych klientów. Krążą plotki, że bawarska marka upomni się oswoją część rynku.

 

Sportowa "siódemka"

Bawarski koncern już od długiego czasu ociąga się z wprowadzeniem na ryneknajmocniejszej "siódemki". Konkurencja w postaci Mercedesa S63AMG i Audi S8 już od dawna jest dostępna na rynku. Może już za kilkamiesięcy ujrzymy na drogach BMW M7?

 

Nie będzie BMW M7

Nowy szef monachijskiej dywizji M, Kay Segler w wywiadzie dla Automotive Newsujawnił, że topowa limuzyna z Bawarii nie pojawi się na rynku sygnowanalogiem sportowego oddziału BMW.

 

Alpina B7 dla Ameryki

Firma Alpina, która od wielu lat jest już tuningowym partnerem BMWprzygotowała właśnie model B7, który będzie konkurencją dlaMercedesa S63 AMG na rynku amerykańskim.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017