Wyszukiwałeś:

MAN X

Bus X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MAN Bus

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

MAN zbiera lukratywne zamówienia

186 niskopodłogowych autobusów Lion's City do Paryża i 200 egzemplarzypiętrowych autobusów Lion's City DD do Berlina. To najnowsze inajwiększe w ostatnim czasie zamówienia jakie otrzymał niemieckiproducent pojazdów użytkowych MAN Nutzfahrzeuge.

 

MAN przejmuje VW Truck&Bus Brazylia

Koncern MAN AG odkupił od Volkswagen AG przedsiębiorstwo VW Truck & Bus, zsiedzibą w Resende (Brazylia). Przejęcie przedsiębiorstwa wartego 1.175milionów euro w oparciu o decyzję zarządu spółek MAN oraz VWnastąpi z dniem 1 stycznia 2009 roku.

 

MAN "pozbył się" STARA

Starachowicki zakład należący do niemieckiego koncernu MAN, kilka dni temuzmienił nazwę. Zniknął z niej wyraz STAR, który był poniekądpamiątką po czasach świetności fabryki samochodów ciężarowych tejmarki.

 

Drugie MAN Truck & Bus Center w Finlandii otwarte

Firma Konekesko Oy, oficjalny importer MAN w Finlandii, otworzył w dniu 23stycznia br. drugie w Finlandii Truck & Bus Center. Nowy obiekt powstał wmiejscowości Pirkkala, Tampere.

 

Nowy serwis MAN otwarty

W dniu 03 kwietnia 2009 roku w Nowym Tomyślu dokonano uroczystego otwarcianowej autoryzowanej stacji serwisowej MAN. Uroczyste otwarcie nowejautoryzowanej stacji serwisowej odbyło się w firmie Redos Pojazdy Użytkowe,która została kolejnym partnerem serwisowy MAN w Polsce.

 

Zwolnienia grupowe w MAN Bus Starachowice

W starachowickim zakładzie MAN Bus nie obędzie się bez zwolnień grupowych.Przyczyny należy upatrywać w niskim poziomie zamówień. Zwolnieniamają nastąpić w terminie do końca 2009 roku. Mowa jest o zwolnieniu nawet400 osób.

 

180 osób straci pracę w MAN Starachowice

Zwolnienia w starachowickim MAN-ie ostatecznie obejmą 180 osób. Redukcjespowodowane zostały dużym spadkiem zamówień na produkowane przez MAN-aautobusy. Zwolnienia przeprowadzone zostaną w sierpniu i wrześniu.

 

MAN i Maszoński Logistic

W MAN Truck & Bus Centem w Poznaniu odbyło się uroczyste przekazaniefirmie Maszoński Logistic 20 pojazdów MAN, stanowiących pierwsząpartię kontraktu obejmującego łącznie 60 pojazdów MAN. Pojazdyodebrał osobiście prezes firmy Pan Mirosław Maszoński, któremukluczyki do pojazdów przekazał Janusz Ciżyński Dyrektor BusinessCenter Key Account Region Europe East.

 

Duży kontrakt MAN w Polsce

MAN Truck & Bus Centem w Poznaniu stopniowo przekazuje firmieMaszoński Logistic kolejne pojazdy w ramach kontraktu obejmującego łącznie60 ciężarówek MAN. Ostatnio przewoźnik odebrał 20 pojazdów.

 

MAN bliżej klienta

Grupa MAN Nutzfahrzeuge mimo trwającego w światowej gospodarce kryzysufinansowego nadal inwestuje w rozwój zakładów produkcyjnych orazsieć sprzedaży i serwisu. W dniu 07.10 br w zakładach MAN Bus w TarnowiePodgórnym otwarte zostało nowe Centrum Obsługi Klientów. Jest tonowoczesny kompleks o powierzchni 2500 m2, który łączy pod jednymdachem pomieszczenia konferencyjno-biurowe oraz halę odbiorów. Kosztinwestycji wyniósł ok. 2,5 mln euro.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "MAN Bus".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017