Wyszukiwałeś:

MAN X

TGA X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MAN TGA

Spróbuj też wyszukać: man tga26 530 hakowiec man tga 26

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

MAN: Niepołomice ruszają

Dziś (20.06.) ruszyły pracę pod budowę nowej fabryki i montażowni firmy MANw Niepołomicach koło Krakowa. Od połowy 2007 roku mury nowej fabrykiopuszczać będą ciężarówki serii TGA Worldwide i TGA.

 

MAN i seryjny ESP

Niemiecki producent pojazdów użytkowych, firma MAN poszerzy seryjnewyposażenie swoich ciągników siodłowych. Od stycznia przyszłego roku modeleserii TGA będą bogatsze o system stabilizacji toru jazdy ESP.

 

‘Wiecha’ fabryki MAN w Niepołomicach

18 kwietnia w powstającej fabryce MAN w Niepołomicach odbyła sięuroczystość „Wiechy”. W połowie roku, tak jak zostało tozaplanowane, z taśmy produkcyjnej zjedzie pierwszy model MAN TGA WW.

 

MAN TGX i TGS w Polsce

Na początku października w nowootwartej fabryce MAN w Niepołomicach odbyłasię polska premiera nowych pojazdów MAN TGX i TGS. Wraz z dwoma nowymityposzeregami ciężarówek MAN Nutzfahrzeuge tym samym wprowadza nowy programproduktowy w klasie ciężkiej.

 

MAN stawia na Polskę

Koncern MAN umacnia swoją pozycję na najważniejszych, dynamicznierozwijających się rynkach na świecie, w tym także w Europie Środkowej iWschodniej. Liczne inwestycje w Polsce są istotnym wkładem w realizację tejstrategii.

 

Tytuł "Truck of the Year 2008" dla MAN

Dwa nowe typoszeregi pojazdów ciężarowych MAN TGX i TGS zostały wybraneciężarówkami roku na wystawie European Road Transport Show 2007 w Amsterdamiei uzyskały tytuł "Truck of the Year 2008".

 

MAN liderem rynku w 2007

W Polsce już po raz czwarty z rzędu MAN zdobył pozycję lidera sprzedażypojazdów ciężarowych. W roku 2007 spółka sprzedała łącznie 4438 sztuk podwozi i ciągników siodłowych w sektorze powyżej 6t,osiągając tym samym udział rynkowy w wysokości 19,65%.

 

Pierwszy MAN TGX w Polsce

W poznańskim oddziale firmy MAN – STAR TRUCKS miało miejsce uroczysteprzekazanie pierwszego w Polsce pojazdu MAN TGX. Właścicielem jubileuszoweegzemplarza jest firma spedycyjna Ricö.

 

Nowy konfigurator pojazdów ciężarowych MAN

MAN Nutzfahrzeuge daje klientom i zainteresowanym osobom narzędziewspomagające orientację w oferowanych produktach i rozwiązaniachtransportowych. Konfigurator zostanie uaktywniony na 30 krajowych stronachinternetowych MAN w sieci www.

 

MAN – sukces do wynajęcia

MAN wyszedł naprzeciw transportowcom, uruchamiając program wynajmusamochodów MAN Rental pod hasłem „Sukces można terazrównież wynająć”. Niezależnie, czy to zleceniekrótkoterminowe, biznes krótkoterminowy, czy braku możliwośćkorzystania z własnego pojazdu, MAN Rental ma być odpowiedzią naróżne potrzeby transportowe. W ramach nowej usługi można  wynająć pojazdy ciężarowe klasy premium, jak również naczepy iprzyczepy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "MAN TGA".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017