Wyszukiwałeś:

MAN X

Truck X

Bus X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MAN Truck Bus

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

MAN będzie sprzedawał Volkswageny

Już wkrótce w czterech salonach dealerskich niemieckiego producenta pojazdówużytkowych - MAN, w sprzedaży oferowane będą samochody dostawcze markiVolkswagen.

 

MAN przejmuje VW Truck&Bus Brazylia

Koncern MAN AG odkupił od Volkswagen AG przedsiębiorstwo VW Truck & Bus, zsiedzibą w Resende (Brazylia). Przejęcie przedsiębiorstwa wartego 1.175milionów euro w oparciu o decyzję zarządu spółek MAN oraz VWnastąpi z dniem 1 stycznia 2009 roku.

 

Drugie MAN Truck & Bus Center w Finlandii otwarte

Firma Konekesko Oy, oficjalny importer MAN w Finlandii, otworzył w dniu 23stycznia br. drugie w Finlandii Truck & Bus Center. Nowy obiekt powstał wmiejscowości Pirkkala, Tampere.

 

Z filtrem PMK2 Twintec w MAN-ie można na oszczędzić

Nowy Filtr cząstek stałych PMK2 Twintec zainstalowany w pojeździeciężarowym MAN to oszczędności na opłatach drogowych. Filtr to przedewszystkim niższe opłaty Toll Collect pobierane za poruszanie się poautostradach w Niemczech.

 

Nowy serwis MAN otwarty

W dniu 03 kwietnia 2009 roku w Nowym Tomyślu dokonano uroczystego otwarcianowej autoryzowanej stacji serwisowej MAN. Uroczyste otwarcie nowejautoryzowanej stacji serwisowej odbyło się w firmie Redos Pojazdy Użytkowe,która została kolejnym partnerem serwisowy MAN w Polsce.

 

MAN i Maszoński Logistic

W MAN Truck & Bus Centem w Poznaniu odbyło się uroczyste przekazaniefirmie Maszoński Logistic 20 pojazdów MAN, stanowiących pierwsząpartię kontraktu obejmującego łącznie 60 pojazdów MAN. Pojazdyodebrał osobiście prezes firmy Pan Mirosław Maszoński, któremukluczyki do pojazdów przekazał Janusz Ciżyński Dyrektor BusinessCenter Key Account Region Europe East.

 

Duży kontrakt MAN w Polsce

MAN Truck & Bus Centem w Poznaniu stopniowo przekazuje firmieMaszoński Logistic kolejne pojazdy w ramach kontraktu obejmującego łącznie60 ciężarówek MAN. Ostatnio przewoźnik odebrał 20 pojazdów.

 

MAN bliżej klienta

Grupa MAN Nutzfahrzeuge mimo trwającego w światowej gospodarce kryzysufinansowego nadal inwestuje w rozwój zakładów produkcyjnych orazsieć sprzedaży i serwisu. W dniu 07.10 br w zakładach MAN Bus w TarnowiePodgórnym otwarte zostało nowe Centrum Obsługi Klientów. Jest tonowoczesny kompleks o powierzchni 2500 m2, który łączy pod jednymdachem pomieszczenia konferencyjno-biurowe oraz halę odbiorów. Kosztinwestycji wyniósł ok. 2,5 mln euro.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "MAN Truck Bus".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017