Wyszukiwałeś:

MAN X

Starachowicach X

. Znaleziono 75 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MAN w Starachowicach

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 75 wszystkich):

MAN w Polsce

MAN produkuje obecnie w Starachowicach samochody ciężarowe oraz części doautobusów, zaś w Sadach koło Poznania autobusy. Już jesienią 2005 r.rozpoczną się prace związane z budową nowej fabryki MAN w Niepołomicach.

 

MAN sprzedał dział produkcji przewodów

Fińska grupa PKC przejmuje produkcję przewodów w polskich zakładachMAN w Starachowicach. Nowy właściciel będzie dalej dostarczać produkty napotrzeby niemieckiego koncernu. Firma przejmie także ponad 1000pracowników zatrudnionych w zakładzie.

 

180 osób straci pracę w MAN Starachowice

Zwolnienia w starachowickim MAN-ie ostatecznie obejmą 180 osób. Redukcjespowodowane zostały dużym spadkiem zamówień na produkowane przez MAN-aautobusy. Zwolnienia przeprowadzone zostaną w sierpniu i wrześniu.

 

MAN bliżej klienta

Grupa MAN Nutzfahrzeuge mimo trwającego w światowej gospodarce kryzysufinansowego nadal inwestuje w rozwój zakładów produkcyjnych orazsieć sprzedaży i serwisu. W dniu 07.10 br w zakładach MAN Bus w TarnowiePodgórnym otwarte zostało nowe Centrum Obsługi Klientów. Jest tonowoczesny kompleks o powierzchni 2500 m2, który łączy pod jednymdachem pomieszczenia konferencyjno-biurowe oraz halę odbiorów. Kosztinwestycji wyniósł ok. 2,5 mln euro.

 

10-cio tysięczny autobus MAN Lion's City

Już od blisko 15 lat MAN Bus produkuje w Polsce niskopodłogowe autobusymiejskich. W tym czasie wyprodukowano 10 000 pojazdów, którejeżdżą po ulicach wielu miast na całym świecie.

 

Autobusy MAN na ulicach Gorzowa

Zgodnie z wygranym przetargiem MAN Truck & Bus Polska dostarczy do MiejskichZakładów Komunikacyjnych w Gorzowie Wielkopolskim 11 autobusówniskopodłogowych MAN Lion's City A21. W połowie sierpnia przekazanych zostałopierwszych 5 pojazdów.

 

Neoplan ze Starachowic

W ostatnich dniach sierpnia, w fabryce MAN Bus w Starachowicach, odbyła się uroczysta inauguracja produkcji autokarów turystycznych marki Neoplan.

 

Neoplany już ze starachowickiego MAN-a

W starachowickiej fabryce MAN Bus odbyło się uroczyste rozpoczęcie produkcjiautokarów turystycznych marki Neoplan. Prace nad projektem rozpoczęłysię w lipcu 2010, a 29 sierpnia br. ruszyła produkcja. W związku zrozpoczęciem projektu w zakładzie w Starachowicach dodatkowe zatrudnienieznajdzie 202 nowych pracowników, a wartość inwestycji wyniosła 3,5 mlneuro.

 

Przebudowa w MAN-ie

W MAN Bus w Starachowicach trwa wielka przebudowa linii produkcyjnych.Główne prace odbywają się w wydziale lakierni.

 

Autobusy MAN na lotnisku w Monachium

Spółka MAN Truck & Bus Deutschland oraz spółka AeroGroundFlughafen München GmbH podpisały ramową umowę na dostawę 46 liniowychautobusów MAN do przewozu pasażerów na monachijskim lotnisku„Franz Joseph Strauß”. Pojazdy zostaną dostarczone do klientaw trzech partiach do 2014 roku

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "MAN w Starachowicach".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017