Wyszukiwałeś:

MAN X

Starachowicach X

. Znaleziono 31 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MAN w Starachowicach

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

MAN Trucks zmniejszy zatrudnienie

180 osób przewidziano do zwolnienia w niepołomickim MAN Trucks w okresieod grudnia do marca.

 

MAN sprzedał dział produkcji przewodów

Fińska grupa PKC przejmuje produkcję przewodów w polskich zakładachMAN w Starachowicach. Nowy właściciel będzie dalej dostarczać produkty napotrzeby niemieckiego koncernu. Firma przejmie także ponad 1000pracowników zatrudnionych w zakładzie.

 

MAN zwolni 150 osób

Brak koniunktury na rynkach motoryzacyjnych coraz bardziej odbija się naproducentach. Kolejnym dotkniętym kryzysem koncernem jest MAN. Niemieckiproducent zapowiedział zwolnienia w swojej fabryce samochodówciężarowych w Niepołomicach pod Krakowem.

 

Zwolnienia grupowe w Starachowicach

Pracowników starachowickiej fabryki MAN Star Trucks & Buses czekajązwolnienia grupowe. Koncern planuje redukcję zatrudnienia aż o 300osób. Aktualnie trwają rozmowy pomiędzy zarządem firmy, a związkamizawodowymi.

 

MAN: Wynegocjowali mniej zwolnień

Zakończyły się negocjacje prowadzone między zarządem firmy i związkamizawodowymi w starachowickiej fabryce należącej do koncernu MAN. Rozmowydotyczyły planowanych zwolnień grupowych. Ostatecznie pracę straci 150pracowników, a kolejnym 85 nie zostaną przedłużone umowy na czasokreślony.

 

Kolejne zwolnienia w Starachowicach?

Związki zawodowe działające w fabryce MAN-a w Starachowicach obawiają siękolejnych redukcji etatów. Jeszcze nie zakończyły się prowadzone odgrudnia ubiegłego roku zwolnienia grupowe, jednak już wiadomo, że planyprodukcyjne na 2009 rok zostały drastycznie zmniejszone.

 

MAN "pozbył się" STARA

Starachowicki zakład należący do niemieckiego koncernu MAN, kilka dni temuzmienił nazwę. Zniknął z niej wyraz STAR, który był poniekądpamiątką po czasach świetności fabryki samochodów ciężarowych tejmarki.

 

180 osób straci pracę w MAN Starachowice

Zwolnienia w starachowickim MAN-ie ostatecznie obejmą 180 osób. Redukcjespowodowane zostały dużym spadkiem zamówień na produkowane przez MAN-aautobusy. Zwolnienia przeprowadzone zostaną w sierpniu i wrześniu.

 

MAN bliżej klienta

Grupa MAN Nutzfahrzeuge mimo trwającego w światowej gospodarce kryzysufinansowego nadal inwestuje w rozwój zakładów produkcyjnych orazsieć sprzedaży i serwisu. W dniu 07.10 br w zakładach MAN Bus w TarnowiePodgórnym otwarte zostało nowe Centrum Obsługi Klientów. Jest tonowoczesny kompleks o powierzchni 2500 m2, który łączy pod jednymdachem pomieszczenia konferencyjno-biurowe oraz halę odbiorów. Kosztinwestycji wyniósł ok. 2,5 mln euro.

 

Przestoje w MAN-ie

Nie za ciekawie przedstawia się sytuacja polskich zakładach MAN-a. Do końcabieżącego roku zaplanowano przestoje produkcyjne.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "MAN w Starachowicach".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017