Wyszukiwałeś:

MDX

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MDX

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Nowe centrum projektowe Acura

W Stanach Zjednoczonych, niedaleko siedziby Hondy, powstanie nowe centrumprojektowe marki Acura. Będą tam powstawać nowe projekty modeli, któretrafią także i do Japonii.

 

Urodzinowe debiuty Acury

Z okazji dwudziestych urodzin marki Acura zostanie zaprezentowana nowa generacjamodelu MDX. Odbędzie się ona podczas międzynarodowych targówmotoryzacyjnych w Nowym Jorku.

 

Acura MD-X Concept

Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku zadebiutowałonowe studium koncepcyjne Acura MD-X Concept. Rozświetlona oraz poszerzona linianadwozia to znaki szczególne nowej generacji tego modelu.

 

Najlepsze samochody w Stanach Zjednoczonych

Ogłoszono już nominacje do finału konkursów, w którychwyłonione zostaną samochody roku 2007 w kategorii samochodów osobowych(North Amercican Car of the Year), a także pojazdów terenowych (NorthAmerican Truck of the Year).

 

Land Rover dla siedmiu

Będzie zbudowany na platformie Freelandera 2, będzie w stanie pomieścićkierowcę i sześciu pasażerów, będzie nazywać się Ventura. Niestety,auto jest dopiero w fazie projektowej, a na rynku pojawi się najprawdopodobniejdopiero w 2012 roku.

 

Buick i Jaguar najbardziej niezawodne w USA

Według najnowszego rankingu najbardziej niezawodnych samochodówprzeprowadzonych przez J.D. Power and Associates na czele znalazły się ex equomarki Buick oraz Jaguar.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017