Wyszukiwałeś:

MG

. Znaleziono 56 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MG

Spróbuj też wyszukać: mg mgf alfa 147 mkc

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 56 wszystkich):

Związek MG Rover i SAIC do maja

Już kilkakrotnie informowaliśmy o losach brytyjskiej marki, do przejęciaktórej ochotę ma chiński koncern. Wiadomo, że mający problemyfinansowe angielski producent wsparcia by zwiększyć sprzedaż i poprawićkondycję finansową.

 

MG Rover wróci do gry?

Z zakładów brytyjskiej marki MG Rover w Birmingham mogą wkrótce znowuwyjeżdżać nowe samochody. Właściciel akcji, chińska firma NanjingAutomobile podpisała umowę leasingową dotyczącą posesji gdzie mieści sięfabryka Brytyjczyków.

 

Nowe MG na bazie Smarta

Brytyjska grupa Kimber zebrała wysokiej klasy specjalistów z europejskiejbranży motoryzacyjnej, aby przywrócić do życia upadłe MG. Nowe, sportowesamochody będą się opierać na technologii zaczerpniętej ze Smarta.

 

Odrodzenie MG?

Odchodząca na karty historii brytyjska marka MG, już niedługo będzie miałaponowną szansę, aby zaistnieć na rynku, dzięki chińskiemu producentowisamochodów, Nanjing.

 

MG z końcem 2007 roku w Europie

Pierwsze modele brytyjskiej marki MG, wykupionej przez chińskiego producentapowinny pojawić się z powrotem w Europie do końca 2007 roku. Takąinformację zdradził szef europejskiego oddziału MG-Rover, Jan van Rooyniemieckiemu magazynowi "kfz-betrieb".

 

"Nowe" modele MG schodzą z chińskiej taśmy

Właśnie dzisiaj rozpoczęła się produkcja pierwszych samochodów"odrodzonego" MG pod egidą chińskiego producenta Nanjing Automotive. Z taśmprodukcyjnych zeszły już początkowe egzemplarze roadstera TF, a także modeluz serii MG7.

 

Znowu ruszyła produkcja w Longbridge

Fabryka w Longbridge, która znajduje się obecnie w rękach Chińczyków, poprawie dwóch latach przerwy ponownie wytwarza samochody. Wczoraj (29 maja) ztaśm montażowych zjechał pierwszy roadster MG TF.

 

MG 7 zza Muru Chińskiego

Sprzedaż modeli z serii 7 spod znaku MG została ruszyła oficjalnie nachińskim rynku. Tamtejszy producent, który przejął prawa do marki, NanjingMG nie zamierza poprzestać tylko na tym aucie. W najbliższych planach leżyteż wprowadzenie modelu MG ZT.

 

Chiński MG TF na europejskich częściach

Chiński koncern Nanjing, który posiada prawa do produkcji modelieks-brytyjskiej marki MG zrezygnował z montażu części od rodzimychdostawców na rzecz europejskich odpowiedników. Zmiana spowoduje tym samymprzerwę w produkcji sportowego modelu MG TF.

 

MG odradza się w Chinach

Marka MG po krótkim zejściu ze sceny, ponownie na nią wraca. Tym razemz pomocą partnerów z Azji. Nowy model MG6 prezentowany na targach wGuangzhou będzie produkowany w Chinach oraz Wielkiej Brytanii.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017