Wyszukiwałeś:

MPV

. Znaleziono 98 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MPV

Spróbuj też wyszukać: mazda mpv Grand scenic mpv opel zafira

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 98 wszystkich):

Nowa Mazda MPV

Nowa Mazda MPV ma zostać pokazana już w styczniu w Tokio. Na początkusprzedaż w Japonii. Później ekspansja na inne rynki. Czy nowy van Mazdy trafitakże do Polski?

 

Milionowa Mazda MPV

Po prawie 18 latach od rozpoczęcia produkcji, w kwietniu 1988 r., na drogiwyjechał milionowy egzemplarz minivana Mazda MPV.

 

Skoda Roomster od lipca w Polsce

Najnowszy produkt Skody, model Roomster ma być odpowiedzią czeskiej marki nanowe wymagania rynku w segmencie aut kompaktowych i kombivanów. Z połączeniakilku rozwiązań Fabii i Octavii II wyszedł model rozmiarami plasujący się wniszowej w Polsce klasie MPV z aspiracjami przeprowadzenia małej rewolucjirównież w segmencie C.

 

Note najlepszym supermini MPV

Nissan Note, jeden z najnowszych modeli japońskiego koncernu, już jestnagradzany. I to w jednym z najbardziej prestiżowych brytyjskich konkursówAuto Express New Car Honours.

 

Renault Espace: Cesarz klasy MPV

Renault Espace pochodzi z Francji i w pełni oddaje charakter tego państwa.Lubi być prekursorem nowych trendów, nie stroni od komfortu i skuteczniepotrafi maskować swoje ewentualne wady, przeobrażając je w cośintrygującego, a nawet w pewnym sensie pomysłowego.

 

Kia Carens: Czarny koń mini-MPV?

Kwestią bezdyskusyjną pozostaje fakt, że liderami segmentu małych MPV odwielu lat pozostają auta europejskich producentów. Scenic, Zafira czyTouran na stałe wpisały się już w rankingi popularności. Historia potrafijednak płatać figle, a biorąc pod lupę klasę MPV "nieeuropejskim"wyjątkiem już w niedługim czasie może okazać się Kia Carens.

 

Nissan podwójnie nagrodzony

Nissan odebrał dwa wyróżnienia przyznane przez brytyjski magazynmotoryzacyjny 4x4 and MPV Driver w dorocznym konkursie tego czasopisma, tymsamym łączna liczba nagród zdobytych przez tę firmę wzrosła dotrzynastu – liczby, jak się okazuje, w tym przypadku szczęśliwej.

 

Chrysler Grand Voyager: Numer 5

Niewielu amerykańskich producentów chce dziś kontynuować produkcjęwielkich vanów. Z segmentu powoli wycofuje się między innymi Ford (tenamerykański) i General Motors. Ale nie Chrysler. Od początku bieżącego rokumarka sukcesywnie wprowadza na kolejne rynki już piątą generację modeluGrand Voyager. W Polsce Chrysler chce dzięki tej edycji powrócić nafotel lidera klasy MPV.

 

Kia Venga od 39 900 zł

Polski oddział marki Kia podał oficjalne ceny swojego nowego samochodu klasymini MPV - modelu Venga. Cennik otwiera wersja z silnikiem benzynowym 1.4 90 KMw kwocie 39 900 zł.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017