Wyszukiwałeś:

MR2

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MR2

Spróbuj też wyszukać: bmw cabrio

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Ostateczne odliczanie Toyoty MR2

Samochód Toyota MR2 Roadster pojawi się w Wielkiej Brytanii wlimitowanej edycji TF300. Każdy z trzystu wyprodukowanych modeli będzieposiadał swój unikatowy numer naszywany na zagłówku, aż doostatniego wyprodukowanego samochodu.

 

Fiat z najniższym poziomem emisji CO2

Przeprowadzone badanie na rynku brytyjskim jednoznacznie potwierdziło, iż toFiat jest obecnie producentem, który w najmniejszym stopniu przyczyniasię do zanieczyszczania środowiska emisją dwutlenku węgla.

 

Renault buduje roadstera

Według serwisu "Auto Express" Renault przygotowuje na 2009 rok debiutnowego modelu. Jest to pojazd o nadwoziu roadstera, który będziebezpośrednim konkurentem Mazdy MX-5 i Toyoty MR2.

 

Honda Fit (Jazz) japońskim Samochodem Roku

Kilka dni po ogłoszeniu wyników na europejski samochód roku 2008,poznaliśmy najlepsze auto wybrane przez japońskich dziennikarzy. Zwycięzcąokazała się druga generacja modelu Honda Fit, w Europie znanego jako Jazz.

 

Powróci sportowa Toyota

Toyota, dzięki bliższej współpracy z Subaru, ponownie wprowadzi doswojej gamy modelowej sportowe auto. Premiera rynkowa spadkobiercy takich modelijak MR2 i MRS, Celica czy Supra przewidziana została na 2011 rok.

 

"Szalona" Toyota Aygo

Sporo naprawdę ciekawych nowości pojawi się na tegorocznej wystawie BritishInternational Motor Show w Londynie. Mała miejska Toyota zostaniezaprezentowana w bardzo nietypowej wersji, z 200-konnym silnikiem pod maską.

 

Nowy konkurent Mazdy MX-5

Honda S2000 powoli żegna się z segmentem małych roadsterów. Nieoznacza to jednak, że Mazda MX-5 straci tym samym ważnego rywala. Nahoryzoncie pojawia się bowiem kolejny, prosto od Nissana.

 

Sportowa Toyota w 2011 roku

Rozszerzona ostatnimi czasy współpraca pomiędzy Toyotą i Subaru, ma wciągu najbliższych dwóch lat przynieść sportowe owoce dla tegopierwszego producenta. Na koniec 2011 roku Toyota zaplanowała bowiem debiutkomapktowego auta, które na pewno nie będzie miało nic wspólnegoz miejskimi osiągami modelu Yaris.

 

Najlepsze auta na japońskim rynku

Na wybór najlepszego auta na europejskim rynku musimy jeszcze trochępoczekać, a tymczasem poznaliśmy już zwycięzców konkursu naSamochód Roku 2009-2010 na japońskim rynku.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017