Wyszukiwałeś:

MTM

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MTM

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Nowe kilometry w Gdańsku

Kosztem ponad 68 milionów złotych powstanie kolejny odcinek ul. Armii Krajowejw Gdańsku. Inwestycja umożliwi dotarcie, jedną z głównych gdańskicharterii, do obwodnicy miasta i krajowej siódemki. Prace rozpoczną się w marcu2006 r.

 

Gdynia: Otwarto Drogę Różową

W poniedziałek 26 listopada 2007 r. została oddana do użytku tzw. DrogaRóżowa w Gdyni (trasa alternatywna dla al. Zwycięstwa) na odcinku od ulWielkopolskiej do Stryjskiej. Prace prowadzone będą jeszcze na jednej jezdniod ulicy Przemyskiej od Stryjskiej.

 

Gdynia: Koniec prac nad Drogą Różową

Zakończyła się budowa całego odcinka Drogi Różowej w Gdyni,która jest częścią wieloetapowej budowy drogi, będącej alternatywądla trójmiejskiej Trasy Średnicowej. Koniec prac nad DrogąRóżową umożliwi w przyszłości połączenie z planowaną DrogąCzerwoną.

 

Gdynia: Modernizacja ulicy Polskiej

Już niedługo rozpocznie się przebudowa ulicy Polskiej w Gdyni, którabędzie przedłużeniem dwujezdniowego połączenia nowego terminalu promowego wPorcie Gdynia z autostradą A-1. Koszt modernizacji tej ulicy to około 70 mlnzł.

 

409km/h w oponach Continental

Firma 9ff zajmująca się tuningowaniem samochodów marki Porsche,rozpędziła swój model  GT9 do prędkości 409 km/h na torzePapenburg. Był on wyposażony w ogumienie marki Continental. Tym samym stałsię zdobywcą rekordu prędkości w jeździe pojazdem o mocy 987 KMdopuszczonym do poruszania się po drogach publicznych.

 

R8 z kompresorem

Minęło pół roku od zapowiedzi stworzenia Audi R8 wyposażonego wkompresor przez firmę MTM. I oto jest. Firma ujawniła pierwsze detale na tematzmodyfikowanego modelu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017