Wyszukiwałeś:

Maciej X

Rzeznik X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Maciej Rzeznik

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Pięć C2-R2 w Rajdzie Nikon

Liczba załóg uczestniczących w programie sponsorskim C2-R2 Teams'Challenge nadal się powiększa. Do stawki dołączą Marcin Pasecki z RyszardemCiupką. Na liście startowej Rajdu Nikon jest więc pięć CitroenówC2-R2 i stanowią one całość listy zgłoszeń w klasie A6.

 

Rajd Rzeszowski: Grzyb broni swojej twierdzy

Jeśli ktoś może wygrać Rajd Rzeszów to tylko pochodzący ze stolicyPodkarpacia Grzegorz Grzyb. Choć kierowca Peugeota 207 S2000 startuje nacodzień w Mistrzostwach Słowacji, okazał się najszybszy także na polskimpodwórku rajdowy, wygrywają po raz drugi z rzędu asfaltowąeliminację.

 

RSMP: Bogato na Rajdzie Rzeszowskim

-Frekwencja jest wyjątkowa. Łącznie przyjęliśmy zgłoszenia 138załóg, w tym dwóch w autach specyfikacji WRC - mówiJarosław Noworów, dyrektor Rajdu Rzeszowskiego.

 

Rusza Rajd Warszawski

Po dwóch startach na asfaltach, zawodnicy ścigać się będą tym razemna luźnych nawierzchniach. Rajd Warszawski powraca do kalendarza po trzechlatach przerwy, kiedy to jego nazwę w RSMP przejął Rajd Orlen.

 

Rzeźnik po Rajdzie Nordea Voru Talveralli

Maciej Rzeźnik z Przemysławem Mazurem wystartowali Skodą Fabią Super 2000 westońskim rajdzie Nordea Voru Talveralli. Był to ich pierwszy kontakt zsamochodem rajdowym od zakończenia zeszłego sezonu i jednocześnie początektestów przygotowujących ich do kolejnego roku startów. Maciek zPrzemkiem zajęli piętnastą pozycję w swoim pierwszym zimowym rajdzie.

 

Rajd Świdncki-KRAUSE: Trening dla Grzyba

Grzegorz Grzyb miał najlepszy czas na odcinku testowym przed 39. RajdemŚwidnickim Krause. Kierowca Peugeot Sport Polska Rally Team wyprzedziłdebiutujacego w Evo X Leszka Kuzaja oraz Bryana Bouffier.

 

Oleksowicz na podium Rajdu Chorwacji

Po zwycięstwie Leszka Kuzaja (2002), drugich miejscach Michała Sołowowa(2008, 2009), znowu mamy miły polski akcent w Croatia Rally. Po przejechaniu 15asfaltowych odcinko?w specjalnych, o łącznej długos?ci 247 km MaciejOleksowicz i Andrzej Obrębowski, zawodnicy zespołu Castrol TRW MOTOINTEGRATORzajęli 3. miejsce w Rajdzie Chorwacji.

 

Grzyb: Bez kropki nad "i"

"Nie dojechaliśmy do mety, straciliśmy szansę na dobry wynik punktowy.Co gorsza, stało się to na własnym podwórku..." - mówi poRajdzie Rzeszowskim rozgoryczony Grzegorz Grzyb. Kierowca Peugeot 207 S2000miał spore szanse na zwycięstwo w tej eliminacji.

 

Kajetanowicz znów najszybszy w Świdnicy

Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran, jadący Subaru Impreza R4, zostalitriumfatorami 40. Rajdu Świdnickiego KRAUSE, 2 rundy Platinum RSMP 2012.Załoga była najlepsza także w klasyfikacji drugiego etapu, choć przez długiczas liderami rajdu byli Grzegorz Grzyb z Danielem Siatkowskim.

 

Chuchała rządzi w Świdnicy

Wojciech Chuchała z pilotem Sebastianem Rozwadowskim w przekonującym styluwygrali drugą rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Tryumfpopularnego "Siemanki" w 42. Rajdzie Świdnickim-Krause tojednocześnie jego pierwsza wygrana w karierze od czasu startów wnajwyżej lidze rajdowej w Polsce.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Maciej Rzeznik".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017