Wyszukiwałeś:

Magna X

Steyr X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Magna Steyr

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Nowe samochody VW

Prezes Volkswagena, Wolfgang Bernhard zapowiedział, że w przeciągu pięciulat Volkswagen zamierza wypuścić na rynek dwa nowe, niszowe modele.

 

Porsche Panamera (częściowo) z Hanoweru

W fabryce pojazdów użytkowych Volkswagena w Hanowerze odbywać się będziemontaż nowego modelu Porsche Panamera.

 

Nowa klasa G w Paryżu

Niemiecki koncern Mercedes-Benz zamierza zaprezentować we wrześniu podczastargów motoryzacyjnych w Paryżu nową odsłonę modelu Mercedes Klasa G.

 

Raport niezawodności

W badaniu J.D Power and Associates Initial Quality Study zajmującym sięsprawdzaniem niezawodności samochodów na szycie rankingu uplasowało sięPorsche, a tuż za nim znalazł się wieloletni triumfator Lexus. Była to jużdwudziesta edycja tego rankingu.

 

BMW X4 - dwudrzwiowe X3?

Przy okazji dyskusji na temat przyszłości modelu BMW X3, pojawiły siępierwsze spekulacje dotyczące modelu X4, czyli nowego auta w stajni niemieckiejmarki.

 

Milion aut Chrysler Group "Made in Europe"

Już milion samochodów marek Jeep oraz Chrysler wyprodukowanych w austriackiejfabryce Magna Steyr trafiło na europejski rynek.

 

A3 Cabrio z Węgier

Choć nie jest to jeszcze oficjalna informacja, jednak wydaje się być wysoceprawdopodobna. Audi A3 Cabrio, który na rynku pojawi się w 2008 roku, będziemontowany w węgierskiej fabryce w Gyor.

 

KTM zwiększy produkcje X-Bow

Potencjalni nabywcy samochodu przeznaczonego na tor wyścigowy o nazwie X-Bow,powinni być zadowoleni. Pojazd stworzony przez producenta motocykli KTM orazinżynierów z Audi będzie produkowany w większej ilości niż początkowozakładano.

 

MINI "Colorado" zamiast BMW X3

Magna Steyr otrzymała od BMW propozycję budowy off-roadowej odmiany MINI onieformalnej jeszcze nazwie "Colorado". Bawarski koncern potwierdziłtym samym, że chce kontynuować współpracę z austriacką firmą takżepo wygaśnięciu kontraktu na produkcję SUV-a X3.

 

Magna Steyr przejmuje Boxstera i Caymana

Porsche zadecydowało właśnie o miejscu produkcji dla swoich dwóchmodeli. Austriacka fabryka Magna Steyr będzie zajmować się montażem modeliBoxster oraz Cayman od 2012 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Magna Steyr".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017