Wyszukiwałeś:

Magna

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Magna

Spróbuj też wyszukać: ferroli magna 525719894

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

Cosma nabyła V.A.B. Tychy

Cosma International, oddział koncernu Magna International nabył polską fabrykę Vyroba Automotivnych Blotnikov (VAB) w Tychach. Przejęcie pozwoli nawzrost możliwości produkcyjnych w zakresie tłoczenia części karoseriisamochodowej i podzespołów do nadwozi. Poprzez to spółka chce umocnićswoją pozycję na rozwijającym się rynku Europy Wschodniej.

 

Milion aut Chrysler Group "Made in Europe"

Już milion samochodów marek Jeep oraz Chrysler wyprodukowanych w austriackiejfabryce Magna Steyr trafiło na europejski rynek.

 

MINI "Colorado" zamiast BMW X3

Magna Steyr otrzymała od BMW propozycję budowy off-roadowej odmiany MINI onieformalnej jeszcze nazwie "Colorado". Bawarski koncern potwierdziłtym samym, że chce kontynuować współpracę z austriacką firmą takżepo wygaśnięciu kontraktu na produkcję SUV-a X3.

 

Magna Steyr przejmuje Boxstera i Caymana

Porsche zadecydowało właśnie o miejscu produkcji dla swoich dwóchmodeli. Austriacka fabryka Magna Steyr będzie zajmować się montażem modeliBoxster oraz Cayman od 2012 roku.

 

Które fabryki zamknie Opel?

Dziś ostatecznie kanadyjsko-austriacko-rosyjskie konsorcjum Magna/Sbierbank mapodpisać z General Motors list intencyjny o przejęciu Opla. Elementemratowania niemieckiego koncernu mają być także zwolnienia pracowników.Jeśli o przyszłości fabryk Opla w Polsce nie będzie decydowała polityka,zakłady w dalszym ciągu powinny działać – czytamy w Rzeczpospolitej.

 

GM Europe działa bez zmian

Zawarte porozumienie z koncernem Magna oraz wsparcie finansowe udzielone przezrząd niemiecki oznaczają, iż europejski oddział GM nie będzie objętyrozpoczętą przez sąd w Stanach Zjednoczonych procedurą dotyczącą GeneralMotors, a tym samym nie będzie to miało żadnego wpływu na bieżącądziałalność spółki.

 

Opel będzie zwalniać

Nawet 11.600 europejskich pracowników Opla pójdzie na bruk wciągu najbliższych dwóch-trzech lat. To efekt przejęcia niemieckiejfirmy przez koncern Magna i koniecznej reorganizacji.

 

Rosjanie chcą technologii Opla

Cały "know-how" techniczny niemieckiej marki prędzej czypóźniej znajdzie swoje zastosowanie w rosyjskich konstrukcjach. Takprzynajmniej wyobraża to sobie jeden z potencjalnych, nowych właścicieli Opla- Sberbank.

 

Związkowcy boją się likwidacji Opla w Gliwicach

Związkowcy z "Solidarności" z gliwickiego Opla apelują do rządu ointerwencję w sprawie przyszłości zakładu. Boją się likwidacji fabryki.„Solidarności" zależy przede wszystkim na ujęciu w porozumieniu znowym właścicielem - Magna - danych dotyczących modeli przeznaczonych doprodukcji i jej wielkości. To wciąż nie nastąpiło.

 

Porsche i Magna kończą współpracę

Sportowa marka Porsche postanowiła zakończyć współpracę zaustriacką firmą Magna. Oba przedsiębiorstwa związane były umowądotyczącą produkcji najnowszej generacji modeli Boxster i Cayman.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017