Wyszukiwałeś:

Marek X

Kaminski X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Marek Kaminski

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Celebryci w Rage-Race 2009

Podobnie jak w latach ubiegłych w Rage-Race 2009 – największej impreziemotoryzacyjno-lifestyle’owej wystartują zespoły gwiazd. Na tegorocznątrzydniową podróż z Rage-Race wybierają się m.in. Marek Kamiński,Jerzy Dziewulski oraz zespół Martini w wyjątkowym składzie.

 

Marek Kamiński ambasadorem Peugeot

Peugeot Polska podjęła współpracę ze znanym polskimpodróżnikiem i polarnikiem Markiem Kamińskim, który zostałambasadorem marki.

 

AutoMapa rezygnuje z Lark

AutoMapa zrezygnowała ze współpracy z producentami nawigacji Lark ijednocześnie zaprzestała wsparcia programowego dla tych urządzeńnawigacyjnych.

 

"Ciemny Pies" sponsorem Rajdu Karkonoskiego

Oficjalny importer Dark Dog w Polsce, Firma Schnug Dystrybucja zawarła stosowneporozumienie, na mocy którego Rajd Karkonoski 2010 nazywać się będzieDark Dog Rajd Karkonoski.

 

Rusza Rage-Race 2010

W dniu dzisiejszym z Toru Służewiec w Warszawie wystartuje Rage-Race 2010.Jest to już czwarta edycja tej największej imprezy lifestylowo-motoryzacyjnejw naszym kraju.

 

Moto Idea pod patronatem Ministerstwa Gospodarki

Coraz bliżej do rozpoczęcia tegorocznej edycji konferencji Moto Idea 2011.Premier Waldemar Pawlak podjął decyzję o udzieleniu patronatu MinisterstwaGospodarki nad tym wydarzeniem.

 

Moto Idea 2011 - dokąd zmierza branża

W dniach 13-14 kwietnia br. w krakowskim hotelu Best Western Premier odbyłasię druga edycja konferencji Moto Idea. W tegorocznym spotkaniu wzięłoudział 130 uczestników z ponad 85 firm. Podczas dwóch dniprelekcji goście mieli możliwość wysłuchania 19 wystąpień, wygłoszonychprzez 21 prelegentów oraz wziąć udział w panelu dyskusyjnym.

 

Syrena odrodzi sie na nowo?

Fabryka Samochodów Osobowych S.A. oraz polsko-kanadyjski projektantprzemysłowy Arkadiusz Kaminski, założyciel i dyrektor generalny AK MotorInternational Corporation, ratyfikowały umowę regulującą przyszłość markiSyrena. W ramach umowy, FSO zachowuje historyczne prawa jako producentsamochodów Syrena w przeszłości do oryginalnej marki FSO Syrena, zaśAK Motor uzyskało oficjalne i wyłączne prawa do rozwoju, wytwarzania imarketingu pojazdów AK Syrena.

 

Toyota szykuje się na Wrocław

Japońska marka w skali kraju należy do czołowej trójki pod względemsprzedaży, ale w stolicy Dolnego Śląska jest poza pierwszą dziesiątką.Nowe salony mają to zmienić.

 

Pomimo kryzysu powstają nowe salony samochodowe

Właściciele salonów samochodowych oraz punktów serwisowychwykorzystują spowolnienie gospodarcze do rozwoju. Dzięki niższym cenomnieruchomości powstają nowe salony i kolejne miejsca pracy. Polacy co prawdawymieniają samochody na nowe rzadziej niż kilka lat temu, ale właścicielesalonów są przekonani, że już wkrótce koniunkturapowróci na rynek.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Marek Kaminski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017