Wyszukiwałeś:

Mariusz X

Miekos X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mariusz Miekos

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

DSMP: Teraz Most

Dla zawodników startujących w cyklu Długodystansowych SamochodowychMistrzostw Polski najbliższy weekend zapowiada się bardzo interesująco. Poraz pierwszy w tym sezonie Polacy będą mieli możliwość sprawdzenia swoichsił na tle kierowców z Czech.

 

?Długodystansowy debiut na Hungaroring? ? wywiad z Mariuszem Miękosiem

W tym sezonie Mariusz Miękoś wystartuje w cyklu DługodystansowychSamochodowych Mistrzostw Polski. Zapraszamy do przeczytania wywiadu zzawodnikiem zespołu Forch Racing, który już w niedzielę razem zeStefanem Bilińskim wystartuje w I rundzie Mistrzostw Polski Endurance.

 

Drugi wyścig ? drugie podium Förch Racing

Druga runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski rozegrana na torzePoznań, miała wyjątkowo mocną obsadę. Razem z naszym krajowym czempionatemo punkty rywalizowali bowiem zawodnicy walczący o punkty do Mistrzostw EuropyStrefy Centralnej, Mistrzostw Czech oraz Słowacji.

 

Miękoś: Cel - podium

Kierowcy rywalizujący w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polskiwracają do zmagań po wakacyjnej przerwie. Jest wśród nich reprezentantzespołu Forch Racing Mariusz Miękoś, który wraz ze Stefanem Bilińskimwystartuje już najbliższy weekend w IV rundzie zmagań Endurance. Zawodyodbędą się na torze Slovakiaring pod Bratysławą.

 

Pechowy wyścig Miękosia

Po bardzo udanych dotychczasowych rundach Mistrzostw Polski Endurance,eliminacja rozegrana na torze Pannoniaring okazała się pierwszą pechową wwykonaniu załogi Mariusz Miękoś/Stefan Biliński (Porsche 997 GT3 Cup).

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Mariusz Miekos".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017