Wyszukiwałeś:

Maroko

. Znaleziono 39 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Maroko

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 39 wszystkich):

Dacia koniem pociągowym Renault Group

W 2006 roku Dacia, spółka zależna od Renault, osiągnęła najlepsze wynikihandlowe w swojej historii. Rumuńska marka stała się "lokomotywą" rozwojuRenault na rynkach międzynarodowych.

 

Renault-Nissan w Maroku

Renault wraz ze swoim partnerem z aliansu - firmą Nissan zamierzają wybudowaćw Maroku fabrykę samochodów, która docelowo będzie wytwarzać 400 tys.pojazdów rocznie.

 

Rajdowy Lancer z dieslem

Mitsubishi prowadzi intensywne prace nad swoją najnowszą rajdówkącross-country, której głównym celem jest wygranie Dakaru 2009. Cociekawe, Racing Lancer będzie napędzany silnikiem wysokoprężnym.

 

Żeńskie Dustery w Maroku

Zaprezentowany na Salonie Motoryzacyjnym w Genewie model Dacii, Duster, bierzeudział w dwudziestej edycji rajdu Aicha des Gazelles. Rajd odbywa się w Marokui potrwa do 28 marca.

 

WTCC: Wyścig w Maroko odwołany

Promotorzy serii wyścigowej samochodów turystycznych - WTCC, zdecydowalio odwołaniu dwóch rund mistrzostw na terenie Maroka. Aktualnie szukanejest zastępstwo w Europie.

 

Unimog w rajdzie Maroko Challenge

NAC Rally Team, na Unimogu U400 rozpocznie zmagania w rajdzie Maroko Challenge.Będzie to afrykański etap przygotowań zespołu do rajdu Dakar 2013.

 

Iveco na rajdzie Dakar 2012

Zgodnie ze swoim powołaniem i naturalną potrzebą współzawodnictwaIveco wraz z FPT Industrial wezmą udział w rajdzie Dakar 2012, najważniejszymrajdzie terenowym świata, który rusza 1 stycznia z Mar della Plata wArgentynie, a kończy w Limie, Peru, w dniu 15 stycznia 2012 roku.

 

Pierwszy DAF CF85 zmontowany w Maroku

10 maja 2012 r. linię produkcyjną w zakładzie CFAO Motors Maroc opuściłpierwszy zmontowany lokalnie pojazd DAF CF85. Jest to początek regionalnegomontażu pojazdów ciężarowych DAF przez firmę CFAO, która od2005 roku jest odpowiedzialna za marketing i sprzedaż ciężarówek DAF wMaroku.

 

Iveco w drodze na rajd Dakar 2013

Iveco i FPT Industrial sponsorują udział holenderskiego Team De Rooy w RajdzieDakar 2013. Kontynuując współpracę, która w ubiegłorocznejedycji rajdu zaowocowała sporymi sukcesami, Iveco i FPT Industrial wyposażyłyTeam De Rooy w pojazdy, silniki i części zamienne.

 

Grupa PSA atakuje rynek afrykański

Grupa PSA Peugeot Citroen rozpoczęła ofensywę na rynkach afrykańskich orazna Bliskim Wschodzie. Ważnym krokiem w tej strategii będzie nowa fabryka wMaroku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017