Wyszukiwałeś:

Maserati X

SUV X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Maserati SUV

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

4x4 w Ferrari

Już niedługo decydując się na zakup jednego z modeli sportowej marki Ferraribędzie można wybrać dodatkową opcję napędu na cztery koła. Prace nad tymsystemem są już w bardzo zaawansowanej fazie.

 

Rodzinny Fiat

Ponad 20 000 pracowników wraz z rodzinami i zaproszonymi gośćmiuczestniczyło we wczorajszym XI Dniu Rodzinnym, który upłynął pod znakiemnowego Fiata 500. Podczas Dnia Rodzinnego, na specjalnej ekspozycji można byłoobejrzeć całą gamę nowych "pięćsetek", w tym również "pięćsetkihistoryczne".

 

Mitsubishi Outlander: Szeroko uzdolniony

Do miasta po zakupy, do lasu na grzyby, na długie wakacje. Takąwszechstronnością powinien wyróżniać się dzisiaj samochódaspirujący do segmentu SUV. Między innymi takim też kryteriom poddaliśmy dotestu na średnim dystansie model Mitsubishi Outlander drugiej generacji.

 

Co, za ile?

Salon samochodowy w Genewie jak każda tego typu impreza motoryzacyjna jestmiejscem wielu światowych premier nowych modeli koncepcyjnych ale przedewszystkim także aut, które jedną połową stoją na salonowychwybiegach, a drugą już w salonach sprzedaży. Przy okazji tegorocznej edycjiszwajcarskich targów podpytaliśmy kilku producentów jakwyceniają swoje najnowsze produkty.

 

Brutalny crossover

Maserati jako jeden z niewielu europejskich przedstawicieli segmentusamochodów luksusowych nie posiada jeszcze w swojej gamie autasportowo-rekreacyjnego. Być może zmieni się to już niebawem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Maserati SUV".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017