Wyszukiwałeś:

Master

. Znaleziono 170 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Master

Spróbuj też wyszukać: Renault Master sprinter wysprzęglik sprzęgła

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 170 wszystkich):

Nowe minibusy Renault

Renault poszerza gamę pojazdów komercynych do przewozu osób. Cztery nowepojazdy bazować będą na modelach Master i Trafic i będą w staniepomieścić aż 16 pasażerów.

 

Odmłodzone Renault Trafic i Renault Master

Renault zaprezentowało odmłodzoną linię swoich dwóch modeli z segmentu autdostawczych: Trafic i Master. Poza drobnymi zmianami stylistycznymi pojawiłysię nowe silniki wysokoprężne i bogatsza paleta wersji nadwoziowych.

 

Maxity wypełni flotę Renault

W marcu przyszłego roku Renault Trucks wprowadzi do sprzedaży małąciężarówkę o nazwie Maxity. Samochód ma ostatecznie dołączyć do gamynowych pojazdów użytkowych francuskiego producenta, modeli Master i Mascott.

 

Renault Trafic i Master na biodieslu

Renault jeszcze w tym miesiącu wprowadzi do sprzedaży wersje dostawczychmodeli Trafic I Master zasilanych alternatywnym paliwem biodiesel B30. Jest topierwszy krok francuskiego producenta w realizacji planu zakładającegorozpoczęcie do 2009 roku seryjnej sprzedaży silników wysokoprężnychwykorzystujących mieszanki biopaliw.

 

Nowy Master RWD

Renault kontynuuje proces odnawiania linii lekkich pojazdów komercyjnych. Wpołowie roku do sprzedaży trafi odmłodzony model Master RWD, z napędem natylną oś.

 

Renault Master: Po prostu Master

Renault, starając sie wzmocnić swoją pozycje na rynku aut użytkowych,systematycznie i z powodzeniem wprowadza zmodernizowane wersje istniejącychjuż modeli.

 

Master-Sport inwestuje w Gorlicach

Niemiecka firma Master-Sport Automobiltechnik, zajmująca się produkcjączęści zamiennych dla przemysłu motoryzacyjnego, już w połowie tego rokuzakończy inwestycję związaną z budową centrum produkcyjno-dystrybucyjnego wGorlicach.

 

Master-Sport stawia na Polskę

W czerwcu bieżącego roku zakończyła się pierwsza w naszym kraju inwestycjaniemieckiej firmy Master-Sport. To jednak nie koniec, producent częścizamiennych przygotował wieloletni plan inwestycyjny, zgodnie z którymczęść produkcji ma zostać przeniesiona do Polski.

 

Opel i Renault zadowoleni ze współpracy

Opel/Vauxhall i Renault oświadczyły, że dzięki modelowi Movano i RenaultMaster, będą kontynuować rozpoczętą w roku 1996 pomyślnąwspółpracę na rynku lekkich pojazdów dostawczych.

 

Nowy Master będzie mógł więcej

12 lat na rynku, 45 rynków i ponad milion sprzedanych egzemplarzy. Tonajkrótsza wizytówka ostatniej generacji modelu Master,największego dostawczaka w gamie Renault. A ma być jeszcze lepiej, bo jużwiosną do sprzedaży trafi kolejna wersja tego pojazdu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017