Wyszukiwałeś:

Masterlease

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Masterlease

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Masterlease dla Ery

Lider branży full service leasing, Masterlease Polska, podpisał umowę owspółpracy z Polską Telefonią Cyfrową, operatorem sieci Era i Heyah.

 

Branża leasingowa ma się dobrze

2006 rok upłynął pod znakiem mizernej sprzedaży samochodów nowych.Tymczasem bardzo dobry wynik odnotowały firmy leasingowe, wszczególności jeśli chodzi o leasing samochodów osobowych orazogólnie środków transportu drogowego.

 

Coraz więcej leasingowanych aut

Po pierwszych trzech kwartałach bieżącego roku wciąż na fali wznoszącejznajduje się rynek leasingowanych środków transportu drogowego.

 

Flotowa nagroda dla Fiata Fiorino

Po zaledwie tygodniu od wprowadzenia na rynek w Wielkiej Brytanii, nowy modelFiata - Fiorino  Cargo zdobył swoje pierwsze brytyjskiewyróżnienie – nagrodę w kategorii Najlepszy Nowy SamochódDostawczy (Best New Van)  podczas tegorocznej edycji konkursu Fleet WorldHonours. Nagrody te, rozdane podczas ceremonii w Londynie, są przyznawanecorocznie producentom samochodów, którzy w opinii jury osiągnęliwyjątkowy poziom w swoim sektorze.

 

Nagroda dla Fiata Fiorino

Po zaledwie tygodniu od wprowadzenia na rynek w Wielkiej Brytanii, model FiatFiorino Cargo zdobył swoje pierwsze brytyjskie wyróżnienie. Jest tonagroda w kategorii „Najlepszy Nowy Samochód Dostawczy (Best NewVan) podczas tegorocznej edycji konkursu Fleet World Honours.

 

Fiat Biznes dla przedsiębiorców

Fiat Auto Poland i Masterlease Polska podpisały porozumienie owspółpracy w zakresie nowego programu Fiat Biznes – wynajmudługoterminowego samochodów marki Fiat, Lancia i Alfa Romeo.

 

10 tys. aut w programie GM Business Services

W 2005 roku koncern General Motors wprowadził w Polsce ofertę usługi leasingui wynajmu długoterminowego dla małych i średnich firm, o nazwie GM BusinessServices.

 

Używane kupię od... firmy

Z zakupem samochodu z drugiej ręki często niestety jest jak z kotem w worku.Wątpliwa historia auta, niewiadomy stan techniczny pojazdu sprawiają, żewybór i kupno używanego samochodu może stanowić pewne ryzyko. Może,choć nie musi, trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać.

 

Branża CFM będzie się umacniać

Kiedy w minionym roku kurczył się rynek leasingu, liczba pojazdówwynajmowanych długoterminowo wzrosła o ok. 6-8 proc. Dynamika rozwoju rynkuCFM w drugiej połowie 2010 r. powinna wynieść już 10-15 proc.

 

Focus liderem polskiego rynku CFM 2009

Mimo recesyjnej rzeczywistości wynajem długoterminowy na rynku polskim trzymasię dość mocno i, jak widać, jest bardziej odporny na gospodarczezawirowania niż inne sektory. Liderem polskiego rynku wynajmu długoterminowegozostała ponownie firma Masterlease.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017