Wyszukiwałeś:

Matrix

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Matrix

Spróbuj też wyszukać: matrix TOYOTA hyunday matrix matriwtryski opinie i naprawa

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Fiat Idea wjeżdża do Polski

W marcu (11-13.03 Drzwi Otwarte) w polskich salonach Fiata pojawi się wsprzedaży Fiat Idea. Ten minivan oferowany będzie w początkowej fazie wdwóch wersjach silnikowych oraz dwóch pakietach wyposażenia.

 

Matrix i Accent do serwisu

Niemiecki oddział koreańskiej marki Hyundai wezwie 1600 modeli Accent i Matrixdo serwisów. Hyundai zamierza w tych pojazdach przeprowadzić kontrolę systemuprzewodzenia oleju napędowego przez poszczególne układy.

 

Luksusowy Grandeur w polskich salonach

Hyundai Motor Poland wprowadził do oferty model Grandeur - limuzynę główniekierowaną do wysokiej kadry zarządzającej. Początkowo klienci mogąwybierać spośród dwóch specyfikacji z nowym silnikiem diesla o pojemności2.2 litra i mocy 155KM lub z silnikiem benzynowym V6 o pojemności 3.3 litra imocy 235KM.

 

Promocyjne ceny Seata

19 kwietnia Iberia Motor Company S.A. - oficjalny importer aut marki SEAT wPolsce - wraz z ogólnopolską siecią salonów sprzedaży ogłosilinowe cenniki na auta RP'08. Promocyjne cenniki obowiązują od 19.04.2008 do30.06.2008 roku.

 

Kogo zobaczymy w Brnie?

Już dziś wiadomo, że w Brnie swoją najnowszą ofertę zaprezentuje siedmiunajwiększych europejskich producentów ciężarówek. Wśródnich nie zabraknie znanych czeskich marek, czyli Tatry i Avii.

 

Hyundai ruszy wcześniej w Czechach

O trzy miesiące wcześniej niż pierwotnie planowano ruszy produkcja w czeskiejfabryce Hyundaia. Na początku z zakładów w Nosovicach wyjeżdżaćbędzie Hyundai i30.

 

Szkolenia Skody jak z "Matrixa"

Jak w ciągu trzech miesięcy, na trudnym rynku pracy zamienić stażystę spozabranży w początkującego, ale kompetentnego sprzedawcę samochodów?Skoda Auto Polska S.A. znalazła receptę - jeden z najnowocześniejszych wPolsce systemów e-learningu, który właśnie udostępniłapracownikom punktów dealerskich. Przy produkcji wykorzystano m.in.technologię nagrywania w greenboxie oraz efekty specjalne wykorzystywane przeztwórców takich filmów, jak "Sin City" czy"Matrix".

 

Buick i Jaguar najbardziej niezawodne w USA

Według najnowszego rankingu najbardziej niezawodnych samochodówprzeprowadzonych przez J.D. Power and Associates na czele znalazły się ex equomarki Buick oraz Jaguar.

 

Kłopoty Toyoty dotkną także Europę

Do tej pory wydawało się, iż gigantyczna, nawet jak na rynek amerykański,akcja serwisowa Toyoty ominie kontynent europejski. Jak się okazuje jednak,wcale nie jest jednak wykluczone, iż z problemem tym będą musieli sięzmierzyć także i kierowcy na naszym kontynencie.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017