Wyszukiwałeś:

Maybach

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Maybach

Spróbuj też wyszukać: maybach cena spark wv

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Maybach promuje opony

Na zlecenie niemieckiej firmy oponiarskiej Fulda powstał 700-konny MaybachExelero. Maksymalna prędkość ponad 350 km/h tego luksusowego coupe ma byćskuteczną kampanią promującą opony wysokich osiągów.

 

"Mini"-Maybach w planach

Koncern DaimlerChrysler szuka sposobu na ożywienie sprzedaży należącej doniego luksusowej marki Maybach. Szefowie DC coraz poważniej myślą owprowadzeniu do produkcji mniejszego modelu, który korzystałby z rozwiązańMercedesa S klasy.

 

Maybach w rytmie Mendelsona

Podczas nadchodzących międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Paryżu,producent bardzo luksusowych samochodów marki Maybach zaprezentuje nowąwersję kolorystyczna modelu 57 S. Po raz pierwszy tego typu samochódwykończony został lakierem o lśniąco białym połysku.

 

Maybach planuje mocniejszą 62-kę?

Należący do koncernu DaimlerChrysler, Maybach, najprawdopodobniej wyposażynowy model 62 w mocniejszy wariant silnikowy. Podobnie jak w przypadku 57Srównież mierząca 6,17 m długości limuzyna oferowana będzie w wersji62S.

 

Luksus w sportowym wydaniu

Producent nieprzyzwoicie luksusowych samochodów sygnowanych logiemMaybach, w cztery lata po odrodzeniu marki, dołączył czwarty wariant doswojego zestawienia. W nazwie prezentowanego podczas tegorocznych targóww Pekinie modelu 62 pojawił się przyrostek 'S', który oznaczać będzie'Special'.

 

Prezent na święta? Dwa Maybachy!

Na niecodzienny pomysł wpadł dealer samochodowy marki Maybach zamerykańskiego miasta Newport Beach. Z okazji zbliżających się świątBożego Narodzenia oferuje on specjalny pakiet prezentów dla zamożnych.

 

Będzie Maybach bez dachu

Zachodnie media donoszą, że na nadchodzących targach motoryzacyjnych, któreodbędą się już niebawem w Dubaju, pojawi się samochód o którym niedawnobyło całkiem głośno lecz nagle doniesienia ucichły. Odbędzie się tampierwsza prezentacja ultra-luksusowego Maybacha 62 Landaulet.

 

Maybach Landaulet oficjalnie!

Po miesiącach spekulacji, nieoficjalnych wizualizacjach, które byłydostępne w Internecie nadszedł czas na oficjalny debiut. Najnowszy konceptMaybacha z nadwoziem typu Landaulet zostanie oficjalnie zaprezentowany podczastargów w Dubaju już za parę dni.

 

Maybach bije rekord prędkości

Trzy lata temu eksperci z Brabusa wzięli w swoje ręce Maybacha 57. Z ichgarażu wyjechało dzieło, którego moc maksymalna została zwiększonado 640 koni mechanicznych. Zmieniony silnik potrafił rozpędzić auto do314km/h. Jednak to nie był koniec ich możliwości technicznych...

 

Powrót do przeszłości

Powróćmy na krótko do lat trzydziestych ubiegłego wieku. Wtedyto dumnie wkroczył na rynek Maybach Zeppelin DS7 oraz DS8.  Oba auta byływyposażone w silniki V12, generujące niesamowitą jak na owe czasy moc 150 oraz 200 koni mechanicznych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017