Wyszukiwałeś:

Mazda X

MX X

5 X

. Znaleziono 63 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mazda MX 5

Spróbuj też wyszukać: mazda mx 5 tylni blotnik mazda mx5 mazda mx 5spalanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 63 wszystkich):

MX-5 z twardym dachem

Japoński producent samochodów, Mazda, zadziwił ostatnio swoich europejskichdystrybutorów faktem, iż do swojego zestawienia zamierza wprowadzić modelMX-5 wyposażony w dach typu hardtop.

 

800-tysięczna Mazda MX-5

W ciągu 17 lat i 9 miesięcy od momentu rozpoczęcia produkcji modelu MazdaMX-5, sprzedawanego w Japonii jako Roadster, łączna liczba egzemplarzy, którazjechała z taśm montażowych przekroczyła już 800 tys. sztuk.

 

Mazda w Paryżu: Kiyora, MX-5 i dwa silniki

Stoisko Mazdy na tegorocznym Mondial de l’Automobile w Paryżu będzieemanować optymizmem – sprzedaż samochodów marki w Europieosiągnęła rekordowy poziom, a popularność modeli nowej generacjinieprzerwanie rośnie. W stolicy Francji Mazda zaprezentuje model koncepcyjnyKiyora, odświeżoną wersję Mazdy MX-5, nową generację turbodiesla orazunowocześnioną wersję Mazdy2.

 

Mazda MX-5 po faceliftingu

Mazda MX-5 to najlepiej sprzedający się dwuosobowy, sportowy roadster, jakipojawił się w historii motoryzacji. Najbliższa wystawa w Genewie będziemiejscem światowej premiery trzeciej już generacji MX-5 po faceliftingu.

 

Nowy konkurent Mazdy MX-5

Honda S2000 powoli żegna się z segmentem małych roadsterów. Nieoznacza to jednak, że Mazda MX-5 straci tym samym ważnego rywala. Nahoryzoncie pojawia się bowiem kolejny, prosto od Nissana.

 

20 lat Mazdy MX-5

W tym roku, podczas najsłynniejszego na świecie wyścigu wytrzymałościowego,Mazda MX-5 świętować będzie swoje 20-lecie. Po raz pierwszy zostałazaprezentowana na targach motoryzacyjnych w Chicago w lutym 1989 roku. PierwszaMazda MX-5 (wtedy pod nazwą Miata) przyczyniła się do odrodzeniadwumiejscowych roadsterów.

 

Superlekka MX-5

Mazda na zbliżający się wielkimi krokami salon samochodowy we Frankfurcie,przygotuje jeszcze jedną nowość. Ultralekką odmianę najlepiejsprzedającego się roadstera MX-5.

 

Mazda MX-5: VIDEO-TEST

Mazda MX-5 to od 20 lat najlepiej sprzedający się roadster na świecie. Takisukces zobowiązuje, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, czy nowy egzemplarzdwumiejscowego pudełka z Hiroszimy jest nadal tak bombowy jak jego poprzednik.

 

XX-lecie Mazdy MX-5

Z okazji dwudziestolecia Mazdy MX-5 w Warszawie odbył się zlot właścicielioraz miłośników tego kultowego można już rzec roadstera, którynależy do najpopularniejszych na świecie dwumiejscowych aut sportowych.

 

Limitowana Mazda MX-5

Na marcowej wystawie w Genewie Mazda zaprezentuje specjalną serię roadsteraMX-5 z okazji jego dwudziestolecia. Limitowana edycja pojawi się w sprzedażytylko na rynku europejskim i tylko w liczbie 2.000 egzemplarzy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Mazda MX 5".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017