Wyszukiwałeś:

Mazda X

MX X

5 X

. Znaleziono 235 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mazda MX 5

Spróbuj też wyszukać: mazda mx 5 tylni blotnik mazda mx5 mazda mx 5spalanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 235 wszystkich):

800-tysięczna Mazda MX-5

W ciągu 17 lat i 9 miesięcy od momentu rozpoczęcia produkcji modelu MazdaMX-5, sprzedawanego w Japonii jako Roadster, łączna liczba egzemplarzy, którazjechała z taśm montażowych przekroczyła już 800 tys. sztuk.

 

Nowy konkurent Mazdy MX-5

Honda S2000 powoli żegna się z segmentem małych roadsterów. Nieoznacza to jednak, że Mazda MX-5 straci tym samym ważnego rywala. Nahoryzoncie pojawia się bowiem kolejny, prosto od Nissana.

 

Fiat 500 C, Mazda MX-5: Cabrio dla niej i dla niego

Tegoroczne wakacje chylą się ku końcowi. Postanowiliśmy więc uczcić jetestem dwóch kabrioletów, które nadają na zupełnie innychfalach. W (nie)porównawczym teście Fiat 500 C, czyli modny dodatek dodamskiej torebki i kultowa, bardzo męska Mazda MX-5 w limitowanej edycji Kirei.

 

Mazda MX-5 z automatem

Po wersji Spring i Summer Edition do polskiej gamy Mazdy MX-5 dołącza model zeskrzynią automatyczną.

 

Nowa Mazda MX-5 będzie bardzo lekka

Mazda MX-5 to sprawdzona konstrukcja, która nie zmieniała się od lat.Teraz jednak japoński producent postanowił pójść w nowym kierunku inowa generacja będzie bardzo lekka.

 

Specjalna wersja MX-5 od Mazdy w Nowym Jorku

Niewielu producentów w swojej gamie ma taki model-wizytówkę, jakMazda. MX-5 w tym roku kończy 25 lat i z tej okazji Japończycy pokazująwersję specjalną. W Nowym Jorku Mazda zaprezentuje również nowepodwozie Skyactiv dedykowane do MX-5 następnej generacji.

 

Nadjeżdża nowa Mazda MX-5

Już w tym roku, tuż po wakacjach, odbędzie się oficjalna premiera czwartejjuż generacji jednego z najpopularniejszych roadsterów na świecie -Mazdy MX-5.

 

Dlaczego musisz kupić Mazdę MX-5

Żaden inny samochód nie wpisuje się tak mocno w definicję„kultowego auta” jak Mazda MX-5. W tym roku auto obchodzi 25-lecie,a już za kilka tygodni Japończycy zaprezentują nową generację. Zakup MX-5to jedna z najlepszych decyzji, jaką możesz podjąć w swoim życiu. Oto naszeargumenty.

 

Mazda MX-5 - nowe zdjęcia i informacje

Ćwierć wieku po debiucie pierwszej generacji Mazdy MX-5 zobaczyliśmy jej czwarte wcielenie i znamy już nieco więcej informacji o tym aucie.

 

Mazda MX-5 RF - ruszyła produkcja

Japoński producent uruchomił kilka dni temu zamówienia na nową wersjęMazdy MX-5 RF ze ściąganym, twardym dachem. Tymczasem fabryka ulokowana bliskosiedziby firmy uruchomiła produkcję.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Mazda MX 5".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017