Wyszukiwałeś:

Mazda

. Znaleziono 398 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mazda

Spróbuj też wyszukać: mazda 6 mazda 2 mazda 3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 398 wszystkich):

Mazda w Czechach i na Słowacji

Europejski oddział Mazdy przejmie w tym roku dystrybucję aut w Czechach orazna Słowacji. Do tej pory sprzedażą aut marki Mazda oraz części zamiennychna obu rynkach zajmowała się niezależna firma Auto Palace Praha.

 

Mazda CX-7 już w produkcji

Wczoraj (20 lutego) rozpoczęta została produkcja nowego modelu Mazda CX-7 wfabryce Ujina No. 2 (U2) niedaleko Hiroszimy. Auto przeznaczone będzie tylko narynek północnoamerykański.

 

800-tysięczna Mazda MX-5

W ciągu 17 lat i 9 miesięcy od momentu rozpoczęcia produkcji modelu MazdaMX-5, sprzedawanego w Japonii jako Roadster, łączna liczba egzemplarzy, którazjechała z taśm montażowych przekroczyła już 800 tys. sztuk.

 

Mazda z powrotem w Polsce?

Jak donosi branżowy magazyn "Automotive News Europe", Mazda poważniezastanawia się nad wznowieniem oficjalnej sprzedaży swoich modeli w Polsce.Decyzja władz japońskiej marki ma zapaść w tej sprawie do końca bieżącegoroku.

 

Mazda wraca do Polski!

"Mamy obecnie idealny moment, by ponownie stworzyć w Polsce siećsprzedaży naszych samochodów" - te słowa Jamesa Muira, prezesa MazdaMotor Europe, z całą pewnością ucieszą niejednego kierowcę czy fanamotoryzacji. Po trzech latach nieobecności na polski rynek powróci oficjalneprzedstawicielstwo japońskiej marki Mazda!

 

Mazda 2: Rozbudowana

Japońska Mazda specjalnie z okazji odbywającego się salonu samochodowego wChinach zaprezentuje zmodyfikowaną wersję nadwoziową modelu oznaczonego wswojej nomenklaturze numerem 2 – odpowiadającego autom z segmentu B.Będzie to czterodrzwiowy sedan, który w sprzedaży na chińskim rynkupojawi się na początku 2008 roku.

 

Mazda 5: Joker w talii minivanów

Choć nie ma tu takiego ścisku jak wśród kompaktów, to jednaksegment minivanów również obfituje w sporą dawkęróżnych propozycji. Czy Mazda 5, która nie jest tu jednym zliderów pod względem wyników sprzedaży, stanowi ciekawąpropozycję dla poszukujących nieco innej alternatywy? Sprawdziliśmy.

 

Mazda MX-5 po faceliftingu

Mazda MX-5 to najlepiej sprzedający się dwuosobowy, sportowy roadster, jakipojawił się w historii motoryzacji. Najbliższa wystawa w Genewie będziemiejscem światowej premiery trzeciej już generacji MX-5 po faceliftingu.

 

Mazda 3 na pierwszą rocznicę

Pierwszą rocznicę powrotu na polski rynek Mazda świętuje wprowadzając dosprzedaży nową generację "trójki". Mazda 3, oferowana wwersji hatchback oraz sedan, jest już dostępna w sieci sprzedaży japońskiejmarki w cenie zaczynającej się od 63.900 zł.

 

Mazda 3: Dynamika i elegancja

Elegancki styl czy może jednak sportowy charakter? Przed takim dylematemczęsto stają producenci przed stworzeniem nowego modelu. A może zerwać z tymutartym schematem i spróbować połączyć jedno z drugim? Propozycjakusząca, ale czy łatwa do wykonania? Wydaję się, że taką właśniepróbę podjęła Mazda wraz z wprowadzeniem na rynek drugiej generacji"trójki".

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017