Wyszukiwałeś:

Mazda3

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mazda3

Spróbuj też wyszukać: mazda 3 mazda 3 wymiary mazda3 2014

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Mazda3 na sportowo

Japoński producent samochodów marki Mazda nie zapomina o fanach swojej marki,którzy cenią sobie sportową jazdę. Do salonów wielkimi krokami wchodziwłaśnie model Mazda3 MPS, który swoimi osiągami ma zapewnić ostrąkonkurencję dla innych samochodów z jej segmentu.

 

Na początek Mazda 3 sedan

Jeszcze w tym roku podczas listopadowej wystawy w Los Angeles Mazda zaprezentujenową generację swojej kompaktowej "trójki". Na"europejskiego" hatchbacka przyjdzie nam poczekać zapewne doprzyszłego roku.

 

Światowa Mazda3 w Los Angeles

Całkowicie nowa Mazda3 to jedna z najbardziej oczekiwanych premier podczasSalonu Samochodowego w Los Angeles 2008. Oczywiście auto zostało opracowanezgodnie z zasadami słynnej już filozofii "Zoom-Zoom".

 

Mazda3 MPS oraz i-stop

Podczas zbliżającej się wystawy w Genewie Mazda zaprezentuje dwie kolejnewersje nowej generacji swojej "trójki". Usportowioną Mazdę3MPS oraz wersję z oszczędzającym paliwo systemem i-stop.

 

Mazda3 i i-stop

Mazda opracowała system start-stop, który w Europie debiutuje w nowymsilniku 4-cylindrowym 2,0- DISI w nowej Mazdzie3. Układ i-stop w benzynowejwersji 2,0 z wtryskiem bezpośrednim nowej Mazdy3 włącza się automatycznie pokażdym rozruchu silnika.

 
 
 
 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017