Wyszukiwałeś:

Mazda5

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mazda5

Spróbuj też wyszukać: mazda 5 mazda 5 opinie mazda 6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Clio Samochodem Roku!

Poznaliśmy już zwycięzcę jednej z najbardziej prestiżowych nagród wbranży motoryzacyjnej na Starym Kontynencie. Nie Alfa Romeo 159, nie VW Passat,nie "Trojaczki" z Kolina. Tytuł "Car of the Year 2006"zdobyło Renault Clio III.

 

Defekt Mazdy 5 i Mazdy 6

Japoński producent samochodów Mazda wezwie na całym świecie do serwisu 16400 aut modeli Mazda5 i Mazda6 z powodu awarii mocowania wałków rozrządu. Doserwisu muszą trafić egzemplarze wyprodukowane w okresie od 3 października do29 grudnia 2005 roku.

 

Nie dla złodzieja

Kilka dni temu organizacja Thatcham rozdała nagrody w rankingu samochodównajlepiej zabezpieczonych przed włamaniami lub kradzieżą. Każde nowe autootrzymało unikatową ocenę poziomu bezpieczeństwa, pozwalającą przyszłymnabywcom rozpoznać producentów, którzy oferują auta o wysokim poziomiezabezpieczeń.

 

Nie ukradną Ci...

Brytyjska organizacja Thatcham przygotowała już po raz kolejny zestawienietych modeli, które są najlepiej zabezpieczone przed złodziejami.

 

Mazda5 po faceliftingu

O tym, iż Mazda powraca oficjalnie w przyszłym roku do naszego kraju wiadomojuż wszem i wobec. Jednym z oferowanych modeli będzie minivan Mazda5,którego wersja po faceliftingu debiutuje właśnie na targach w Bolonii.

 

Facelift Mazdy 5

W kwietniu do sprzedaży na europejskim rynku trafi zmodernizowana Mazda 5. Pozaodświeżonym wyglądem, oszczędniejszymi silnikami i automatycznąprzekładnią auto ma, co ciekawe, kosztować średnio od 200 do 600 euro mniej.

 

Znane polskie ceny Mazdy

Już za parę dni ma ruszyć oficjalna sprzedaż Mazda Motor Poland. Znane sąjuż cenniki wszystkich modeli z oferowanej gamy, a także 11 dealerów, uktórych na początku będzie można nabyć samochody tej japońskiejmarki.

 

Obiecujący debiut Mazdy

Po kilku latach nieobecności na polski rynek powróciła Mazda.Oficjalnie, bo przez cały czas istniała sieć sprzedaży, gdzie można byłonabyć auta tej japońskiej marki. Pierwsza "oficjalna" obecność wrankingach Top Ten mojeauto.pl wypadła nieźle, choć z pewnością oczekiwaniasą jeszcze większe.

 

Nowa Mazda5 w Genewie

Podczas marcowego Salonu Samochodowego w Genewie zostanie po raz pierwszypublicznie zaprezentowana nowa Mazda5. W sprzedaży auto na europejskim rynkupojawi się jednak dopiero jesienią br.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017