Wyszukiwałeś:

Mazda6

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mazda6

Spróbuj też wyszukać: mazda 6 alfa romeo 159 vw jetta disel rok produkcji 2006

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Milionowa Mazda6

Mazda poinformowała o wyprodukowaniu milionowego egzemplarza modelu Mazda6, wJaponii znanego pod pseudonimem Atenza. To najszybciej wyprodukowana milionowaseria modeli w całej historii Mazdy.

 

Defekt Mazdy 5 i Mazdy 6

Japoński producent samochodów Mazda wezwie na całym świecie do serwisu 16400 aut modeli Mazda5 i Mazda6 z powodu awarii mocowania wałków rozrządu. Doserwisu muszą trafić egzemplarze wyprodukowane w okresie od 3 października do29 grudnia 2005 roku.

 

Zapowiedź nowej Mazdy 6

Już we wrześniu na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie zostaniezaprezentowana całkowicie nowa Mazda 6. Mazda opublikowała właśnie pierwszezdjęcie swojego przedstawiciela z segmentu D.

 

Mazda6 po japońsku

Na październikowych, 40. targach motoryzacyjnych w Tokio, Mazda zaprezentujemodel Atenza (w Europie Mazda6) w trzech wersjach nadwoziowych. Zaraz powystawie auto to trafi do sprzedaży na rynku japońskim.

 

Mazda6 - dalsze fakty

Po światowej premierze na wystawie we Frankfurcie coraz bliżej do rynkowegodebiutu drugiej generacji Mazdy6. Znane są już też pierwsze ceny tego modelu.

 

Dwa tysiące wydań Mazdy

Uroczyste przekazanie klientowi 2000. samochodu Mazda, sprzedanego przezautoryzowaną sieć dealerów Mazda Motor Poland, odbyło się 17 lutegobr. w nowo otwartym salonie Mazda BMG Bogdan Goworowski w Gdyni.

 

1000 Mazd w trzy miesiące

W pierwszym kwartale bieżącego roku sprzedanych zostało dokładnie tysiącegzemplarzy samochodów marki Mazda. Największym zainteresowaniem cieszysię wciąż model Mazda6.

 

Odmłodzona Mazda6 w Genewie

Nowa, zmieniona wersja popularnego modelu Mazda6 zostanie premierowozaprezentowana w marcu podczas salonu samochodowego w Genewie.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017