Wyszukiwałeś:

Megane X

Coupe X

Cabriolet X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Megane Coupe Cabriolet

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Defekt w Renault Megane CC

Francuskie Renault jest zmuszone wezwać do serwisów na całym świecieblisko 80 tys. egzemplarzy modelu Megane CC. Ma to związek z defektem listwyochronnej przedniej szyby, który może wystąpić w autachwyprodukowanych w okresie październik 2003 - lipiec 2005.

 

Nowości 2009

Rozpoczął się 2009 rok, a wraz z nim jak zwykle pojawia się pytanie, jaki onbędzie? Kryzys gospodarczy, jaki dotknął branżę motoryzacyjną, budzi sporoobaw, jednak wszyscy mają nadzieję, że aż tak źle nie będzie. Być możelekiem na całe zło okażą się nowości, jakie pojawią się na rynku wciągu najbliższych dwunastu miesięcy. A zapowiada się dość ciekawie.

 

Renault mało bezpieczne?

Samochody Renault, przez wielu uznawane za jedne z bardziej bezpiecznych, jakiesą dostępne na europejskim rynku, mają problemy w Chinach z...bezpieczeństwem. Ze względu na jego niski poziom aż cztery modele tejfrancuskiej marki nie będą mogły być sprzedawane za Wielkim Murem.

 

Renault Megane CC na zachętę

Miejscem światowej premiery najnowszego Megane w wersji coupe-cabrio będziewprawdzie dopiero marcowa wystawa w Genewie, ale już teraz, wzorem wielu innychkonkurentów, Renault postanowiło stopniować napięcie wśródoczekujących na ten model.

 

Nowe Megane CC w Genewie

Francuzi atakują segment coupe ze składanym dachem. Po premierze modelu Windprzyszedł czas na nową odsłonę Renault Megane Coupe-Cabriolet.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Megane Coupe Cabriolet".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017