Wyszukiwałeś:

Megane X

II X

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Megane II

Spróbuj też wyszukać: megane 2 megane megane II diesel

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Aktualizacja Renault Megane

Renault wprowadzi wkrótce do sprzedaży odświeżoną wersję Renault MeganeII. Poza zmianami w wyglądzie poszerzy się także gama silników i pojawiąsię dodatkowe elementy wyposażenia.

 

Klimat F1 w Renault Megane

Renault co i rusz szuka kolejnych sposobów na uczczenie swojego sukcesu wwyścigach Formuły 1. Teraz Francuzi wypuszczają na rynek limitowaną serięRenault Megane sygnowaną emblematem F1.

 

Renault Megane II: Braveheart

Nie, nie. Nie zamierzamy prezentować recenzji znanego filmu Mela Gibsona,który w 1996 roku zbierał laury na wszystkich możliwych filmowychfestiwalach - zresztą słusznie. Powyższy tytuł odnosi się do francuskiegoRenault Megane (wersja po liftingu), które trafiło kilka dni temu natesty do naszej redakcji i które według nas zasłużyło na niemniejszepochwały niż szkocki wojownik, bohater filmu Braveheart: Waleczne serce,William Wallace. Przynajmniej jeśli chodzi o kwestię silnika wysokoprężnego1.5 dCi.

 

Wada oparcia w Megane i Scenicu

Ponad 1.100 egzemplarzy modeli Renault Megane II oraz Scenic II zostanieobjętych akcją serwisową. Tym razem kontroli zostaną poddane oparciaprzednich foteli.

 

Wysokoprężne Renault Megane Sport

Sportowa odmiana Renault Megane będzie dostępna w sprzedaży także zjednostką napędową Diesla. Jest to pierwszy sportowy model francuskiej marki,który oferowany będzie z dwulitrowym silnikiem wysokoprężnym w układziecommon-rail zarówno w wersji 3- jak i 5-drzwiowej.

 

Renault Megane E85

Renault wprowadzi do sprzedaży już w lipcu na europejskim rynku model Megane(hatchback oraz kombi) w wersji z silnikiem 1,6 16v przystosowanym do zasilaniabiopaliwem. Będzie to pierwszy osobowy model francuskiego koncernu na StarymKontynencie, do którego będzie można tankować paliwo E85.

 

Renault Megane Coupe powraca!

Ostatnimi czasy czegoś brakowało w zestawieniu modeli marki Renault. Wiernifani poprzedniej generacji modelu Megane z pewnością długo wyczekiwali nausportowioną wersję coupe. Okazuje się, że francuski producent zamierza w2009 roku wprowadzić taki model do sprzedaży.

 

Renault Megane II

Używane Megane II to pod wieloma względami bardzo dobre auto. Ma świetnewyposażenie, obszerne wnętrze, komfortowe zawieszenie i dość atrakcyjnącenę zakupu. Niestety, wiele z zastosowanych w nim systemów odmawiaposłuszeństwa, nietrwałe są również najpopularniejsze silnikiwysokoprężne.

 

Renault Megane R26.R: R-adykalna zmiana

Najnowsze dzieło z garażu Renault Sports nazywa się Megane R26.R. Zbudowanena bazie serii Megane F1 Team nowe, sportowe Renault jest od niej o 123 kglżejsze i o 5 KM mocniejsze. I ma do zaoferowania tylko dwa miejsca.

 

Renault Megane i Megane Coupe: Mocna odnowa

Zaprezentowane we wrześniu tego roku nowe Renault Megane i Megane Coupestanowią mocny akcent w procesie odnowy oferty Renault w segmencie C. Autawejdą do sprzedaży w listopadzie 2008 roku (Megane) i styczniu 2009 roku(Megane Coupe).

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Megane II".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017