Wyszukiwałeś:

Megane X

III X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Megane III

Spróbuj też wyszukać: megane grandtour megane II megane

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Renault Clio III: Skazany na sukces?

Od momentu wprowadzenia pierwszych modeli Renault Clio na europejski rynek w1990 roku auta te cieszą się niesłabnącą popularnością. Tę regułęwydaje się potwierdzać także najnowsza generacja Renault Clio III - zdobywcaprestiżowej nagrody 'Car of the Year 2006'.

 

Renault Megane II: Braveheart

Nie, nie. Nie zamierzamy prezentować recenzji znanego filmu Mela Gibsona,który w 1996 roku zbierał laury na wszystkich możliwych filmowychfestiwalach - zresztą słusznie. Powyższy tytuł odnosi się do francuskiegoRenault Megane (wersja po liftingu), które trafiło kilka dni temu natesty do naszej redakcji i które według nas zasłużyło na niemniejszepochwały niż szkocki wojownik, bohater filmu Braveheart: Waleczne serce,William Wallace. Przynajmniej jeśli chodzi o kwestię silnika wysokoprężnego1.5 dCi.

 

Clio III na bioetanol

Gama silnikowa Renault Clio III powiększona została o pierwszy silniknapędzany bioetanolem E85. Wersja ta emituje poniżej 140 g CO2/km, a poza tymspełnia wszystkie kryteria znaku Renault eco2.

 

Oto nowe Megane!

Dokładnie za miesiąc, na targach motoryzacyjnych w stolicy Francji, światowąpremierę mieć będzie Renault Megane trzeciej generacji.

 

Nowe Megane oficjalnie i na filmie

Renault zdradziło właśnie prawie wszystkie szczegóły dotyczącetrzeciej generacji Megane, którego światowa premiera odbędzie się jużw październiku na wystawie paryskiej, zaś w sprzedaży na pierwszych rynkachpojawi się jeszcze w listopadzie br.

 

Renault Megane i Megane Coupe: Mocna odnowa

Zaprezentowane we wrześniu tego roku nowe Renault Megane i Megane Coupestanowią mocny akcent w procesie odnowy oferty Renault w segmencie C. Autawejdą do sprzedaży w listopadzie 2008 roku (Megane) i styczniu 2009 roku(Megane Coupe).

 

Wadliwy pedał hamulca w Megane i Scenicu

Na początku listopada kampanią serwisową objęci byli właściciele ScenicaII, teraz do serwisów muszą się udać właściciele trzeciej generacjitego modelu, podobnie jak i Megane. Powód? Problemy z pedałem hamulca.

 

Renault Megane kombi: Atrakcyjna, mimo większego tyłka

Kiedyś stylistyka aut typu kombi albo schodziła na dalszy plan, albo wręczbyła nieistotna. Liczyły się tylko względy praktyczne. Dziś, gdykonkurencja jest coraz bardziej silna, klienta trzeba przekonać do siebie naróżne sposoby. Także atrakcyjnym designem. Jak z tym problememporadził sobie Renault projektując wersję kombi najnowszej generacji Megane?

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Megane III".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017